Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обновяване на форума?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обновяване на форума?

    Стоя и гледам форума...регистриран съм от 2006г...т.е. вече 7 години почти. За добро или за лошо обаче не намирам почти никакви разлики във визията на форума от преди. Като изключим това, че сега ми се струва, че има доста повече потребители и темите са значително по-подредени, нищо друго не се е променило. Незнам дали беше нужно да пускам чак отделна тема, но ми беше интересно дали шефчетата тук няма да се повлияят, ако видят че искаме някакви промени. Примерно членството да може да се плаща онлайн. От как се помня имам една готова попълнена бланка и все не намирам време да я пращам да ходя да превеждам пари и т.н. Много разточителство ми се вижда, ако имаше начин да платя през PayPal примерно щях да съм редовен. Отделно примерно визията на форума също няма да е лошо да претърпи някой подобрения. Било то нови теми или като цяло ново лого. За времето от 2006 до сега, а и от преди това много неща са се променили с нашата любима марка. Би трябвало и с нашия любим форум да е така нали?Относно това, че изисква време и често доста средства. Сигурен съм, че е така, но инвестициите в подобни инициативи обикновено носи печалби като всички ги знаете...реклама, членски внос и т.н....Съмнявам се шефчетата да успеят да си купят по един Freemont с печалба от форума, но поне ще може да се поддържа на по-високо ниво или греша!? Дайте мнение какво мислите по въпроса?! Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    От темата под твоята:
    Pecho написа:
    Ще се случи, когато някога сменим платформата на форума и минем на vBulletin. Само не питай кога ще стане това...
    Мога само да кажа че се работи по въпроса
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      Купен е нов сървър, купена е последната версия на vBulletin, регистриран е и нов домейн - www.fiatforum.bgВсичко това обаче изисква време и хора за да се задвижи...

      Коментар


        #4
        Един малък съвет от мен: Може да се направи нов раздел, в който всеки потребител на форума, да може да си покаже фиат-а, да обясни подробно за него, например като този:http://www.fiatforum.com/members-motors/

        Коментар


          #5
          Че то и тук си имаме такива раздели Хайде да си видим фиатките и Кой кой е във forum.fiat-bg.org имаме си и ГАРАЖ
          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

          Коментар


            #6
            Добре е, че се работи по-въпроса. Наистина ще е хубаво да има повече възможности за персонализация и по лесен достъп до услугите чрез членството Чакам с нетърпение. Дайте поне приблизителен срок...5-6 месеца, година?
            Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
            BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
            BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

            Коментар

            Working...
            X