Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Известия за съобщение без налично такова.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Известия за съобщение без налично такова.

    Здравейте. Напоследък забелязвам че имам e-mail нотификация за получено ново лично съобщение, но като влезна такова липсва.На какво може да се дължи. Това спам който бива елиминиран в последствие или някой ми пише и после си трие съобщението ?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    #2
    Re: Известия за съобщение без налично такова.

    xctr написа:
    ....някой ми пише и после си трие съобщението ?
    Последното!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #3
      A има ли някаква вероятност да се види от кой е било защото колега може да не знае че като си ги трие от изходящи аз не ги получавам.
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        xctr написа:
        A има ли някаква вероятност да се види от кой е било защото колега може да не знае че като си ги трие от изходящи аз не ги получавам.
        Може би Администратор! :D
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          xctr написа:
          A има ли някаква вероятност да се види от кой е било защото колега може да не знае че като си ги трие от изходящи аз не ги получавам.
          Трудна работа! Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Трудна работа! Yellow_Flash_Colorz_PDT_19
            E здраве да е! Но все пак ще е хубаво ако се направи така че в известието да пише ника на този който ни е писал.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар

            Working...
            X