Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за заключване на тема.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за заключване на тема.

    Предлагам за заключване следната тема:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ование: Коментари по организирана незаконна гонка на нерегламентирано трасе.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    #2
    колега, мисля че според модераторите НЕ си прав, защотоникъде в правилата на този форум НЕ Е НАПИСАНО, че се забраняват незаконните дейности и коментарите по тях.иначе и аз в качеството си на гражданин на РБ смятам че не е редно да се толерират теми, като тази която визираш.

    Коментар


      #3
      Съгласен съм. НЕ СЪМ прав. Тогава правя второ предложение:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ование: Видео клип с организирана незаконна гонка в градски условия, при наличието на оживен трафик.Ако пък и това не се одобри от Модераторите, предлагам да я направят "Важна тема". По този начин ще се дава пример как и къде трябва да се организират гонките.
      ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

      FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

      Коментар


        #4
        T_SHOW написа:
        Съгласен съм. НЕ СЪМ прав. Тогава правя второ предложение:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ование: Видео клип с организирана незаконна гонка в градски условия, при наличието на оживен трафик.Ако пък и това не се одобри от Модераторите, предлагам да я направят "Важна тема". По този начин ще се дава пример как и къде трябва да се организират гонките.
        Преполагам, че тоя клип ще се види по-интересен на някоя телевизия и оттам пък предложен на държавните органи, които контролират движението по пътищата. Ние сме се нагледали на всичко, нали двама такива с физика на...олимпийски шампиони убиха двама на тротоара преди около месец. Какво има да се чуди човек какви са тия, които ги правят кълбата с висока скорост в градски условия- е такива с по 2 висши, високообразовани компютърни специалисти или поне двукратни олимпийски шампиони, вие да не си мислите, че това го върши Господин Никой, който нито е постигнал нещо значимо нито ще постигне?! Или някой си мисли, че е много лесно да свалиш седалките и мокета и да се засилиш със 130 из града.
        Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

        Коментар


          #5
          u_bo написа:
          колега, мисля че според модераторите НЕ си прав, защотоникъде в правилата на този форум НЕ Е НАПИСАНО, че се забраняват незаконните дейности и коментарите по тях.иначе и аз в качеството си на гражданин на РБ смятам че не е редно да се толерират теми, като тази която визираш.
          Те модераторите не влизат в раздел "за форума". Ако влизаха, щяха да изкажат някакво мнение по въпроса до сега. Дано да бъркам.
          Manowar - Татко
          Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
          Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
          Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
          Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

          Коментар


            #6
            По скоро им писна да отговарят по няколко пъти на един и същ въпрос.Направете си труда и четете раздела без да дублирате теми!!!http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=894969#894969http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=77631
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              Добре бе Краси, какво е дублирано в случая.Сходното на темата и анкетата която даваш с тази е много малко.Ще ти копна нещо от скайпа което написах на един колега от форма веднага след моя пост.( Той сподели, че не би написал такъв пост)
              Има случаи когато колят и бесят за няма нищо, а има случаи в които не вземат абсолютно никакво отношение.
              Manowar - Татко
              Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
              Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
              Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
              Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

              Коментар


                #8
                fihi написа:
                Добре бе Краси, какво е дублирано в случая.Сходното на темата и анкетата която даваш с тази е много малко.Ще ти копна нещо от скайпа което написах на един колега от форма веднага след моя пост.( Той сподели, че не би написал такъв пост)
                Има случаи когато колят и бесят за няма нищо, а има случаи в които не вземат абсолютно никакво отношение.
                То сигурно и за това го има това правило:1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите. Ако нещо не Ви допада в модераторските решения има към кой да се обърнете.Доволни никога няма да има на 100%. Сам знаеш ,че последствията от модераторската дейност са най-неприятни за модериращият.Не ми се пише колко ругатни и колко фасони съм видял щото на някой нещо не му харесвало.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  Въртите, сучете и все едни и същи приказки слушам.Ако сега пусна тема как някой ром е нарушил ЗЗДПП и с това застрашава живота на невинни хорица темата ще изчезне на секундата. Както и да е спазвайте си политиката и да не ви дреме. Както казвате: Ако на някой не му изнася, да не влиза във форума.
                  Manowar - Татко
                  Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
                  Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
                  Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
                  Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

                  Коментар


                    #10
                    Достатъчно.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар

                    Working...
                    X