Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Антивирусната ми засича вирус във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Антивирусната ми засича вирус във форума

    От няколко дни като си чета теми из форумчето антивирусната ми засича вирус от това ай-пи; 195.149.248.136. Имате ли идея защо? Благодаря предварително.
    НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

    #2
    коя програма ползваш?

    Коментар


      #3
      NOD 32
      НЕ Е ВАЖНО КАКВА Е КОЛАТА, А КОЛКО Е ПРАЗНА ГЛАВАТА!!!

      Коментар


        #4
        Да започна с това, че буби във форума няма. А защо антивирусната програма при теб съобщава за вирус - ще си е чисто гадаене при информацията, която даваш. Ама нека хвърля един боб - аз казвам, че си теглил нещо съмнително от store1.data.bg.
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Аз не мога да помогна, не съм бил в момента да видя при какви условия ти ревнала. Минал съм през аваст; нод; авг. никоя не ми се е обадила докато съм ровил из форума. Виш си програмата, нещо не е наред с нея (едно примерче: тегля си КМ-плеара и аваста ми ревна... преинсталирах я със друга версия и се оправи)

          Коментар


            #6
            и при мен от време на време ни реве че блокира някакъв адрес започващ със store1.data.bg. аз мисля че блокира изтеглянето на някоя картинка, на която колега е сложил линк от там
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              #7
              На мен също ми засича изображения от store1.data.bg. Понякога много често, понякога не?
              "Без сърца, сме просто машини"
              Toyota Prius 1.5 Hybrid
              EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

              Коментар


                #8
                Има потребители качили в профилите си или в постове писани от тях картинки хостнати на този сървър. Явно storeХ.data.bg е записан в списък като потенциална заплаха и затова антивирусната програма извежда предупреждение.Можете да бъдете спокойни - няма как да прихванете вирус чрез форума защото системата проверява и позволява да се добавят само файлове с изображения.Няма начин някой да прикачи в пост във форума вирус който да зарази компютъра ви! ** без вашето знание и намеса.Изпълними файлове (които могат да носят в себе си вирус) не могат да се добавят в постовете. Единственият начин да изтеглите такъв е той да е архивиран. Затова винаги след като изтеглите архив преди да го отворите го проверете за вируси. Това важи за всеки сайт от който теглите - не само от тук.

                Коментар


                  #9
                  И при мен го има тоя ефект но след доста главоблъсканица го хванах - има качени 2 снимки в подписа на един колега и тъпия нод смята че са агресия ......
                  ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                  ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                  Коментар


                    #10
                    eh4ev07 написа:
                    И при мен го има тоя ефект но след доста главоблъсканица го хванах - има качени 2 снимки в подписа на един колега и тъпия нод смята че са агресия ......
                    И при мен е същото положение
                    Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                    Коментар

                    Working...
                    X