Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реклама в аватара!??!?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реклама в аватара!??!?

    От доста време колега пише активно във форума с аватар съдържащ откровена реклама. Никой ли модератор не го забелязва??? Ако беше тема досега да съм я докладвал, но за аватарите няма подобна опция, затова пиша тема!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Кой е колегата?

    Коментар


      #3
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=66969Погледни тук и ще разбереш.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Ma ти не знаеше ли, че аз от форума печеля милиони ?Чрез реклама на Найки Мъкааа, мъкаааааИли пък Sev oт FIAT S.p.A
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Ma ти не знаеше ли, че аз от форума печеля милиони ?Чрез реклама на Найки Мъкааа, мъкаааааИли пък Sev oт FIAT S.p.A
          Има правила, които трябва да се спазват! И мен ме кефят една кофа марки, ама не съм си ги изтипосал, като аватар. Нещо те мъчи ли... не разбрах?
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Личното ми мнение е, че голяма част от аватарите представляват реклама на едно или друго нещо, от тази гледна точка. Както този на seninkin, така и този на emzo. Но не мисля, че точно тези колеги са свързани по някакъв начин с Интел или Найки. Особено първият, който определено е с хумористична цел. Мисля, че тези аватари не са в нарушение на правилата. Все пак има потребители, които в общия случай са прясно-регистрирани, и първата им работа е да си сложат реклами на фирмите в подписите, аватарите, личната информация... навсякъде, където може. Те обаче веднага се забелязват. Мнението ми е лично и не може да се счита за мнение на модераторския екип

            Коментар


              #7
              Оги, променете правилника тогава! Аз ако си сложа bTV, като аватар реклама ли ще е според твоят аршин?
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Мълчанието и липсата на реакция към аватара на колегата го възприемам, като ДА на предишната ми питанка. Вече и аз си имам рекламен аватар от, който не забогатявам! :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Не знам какво целиш с тази тема, наистина? Искаш да имаш аватар на БиТиВи, но си мислел, че ще е реклама и затова не си го слагал? Или те дразни че точно определен колега има надпис Интел, а ти си фен на АМД, защото едно време ти е изгорял Пентиума? Или какво? Разгледай аватарите на участниците в редовните теми. 85 % от тях трябва да изчезнат, защото по един или друг начин рекламират даден продукт.Отговор на въпроса ти от предишния ти пост е "Не, според моя аршин - този аватар не е реклама. " Как да ти отговоря преди да съм го видял? Сега вече го виждам и ти отговарям. Освен това - не си си сложил "bTV", а само "b", което за незапознат потребител е просто буква, всъщност е буквата "ер малък". Сетих се и за аватара на потребител Princo - представлява състезателен автомобил, ако не бъркам - Типо, на капака на което ясно се чете надпис "Selenia". Това според твоя аршин реклама на Селения ли е?Отновно напомням, че това мое мнение не трябва да се счита за мнение на екипа! Това е личното ми мнение по темата.

                  Коментар


                    #10
                    Не мисля, че колегите рекламират с някаква умисъл с аватарите си. Най-малкото те по никакъв начин не са свързани с фирмите, които смяташ че рекламират колега Vladim. Виж, по отношение на твоя аватар, мнението ми малко се различава от това на колегата - ти си свързан с тая телевизия. Това си е реклама. Какво целиш, като си смени аватара на пук?

                    Коментар


                      #11
                      naskobg написа:
                      ... Какво целиш, като си смени аватара на пук?
                      Противоречите си спрямо Правилника на форума. b-то ми си е екстра! :D
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        naskobg написа:
                        ... Какво целиш, като си смени аватара на пук?
                        Противоречите си спрямо Правилника на форума. b-то ми си е екстра! :D
                        Не мисля, че си противоречим. Имаш право да мислиш каквото си искаш, но аз наистина мисля, че си свързан с БТВ и си е реклама. СЕМ ще се намеси. :D

                        Коментар


                          #13
                          naskobg написа:
                          Не мисля, че си противоречим. Имаш право да мислиш каквото си искаш, но аз наистина мисля, че си свързан с БТВ и си е реклама. СЕМ ще се намеси. :D
                          Докажи, че съм свързан с бТВ?!? Някога може и да съм бил свързан, но сега... ??? Докажи, че emzo няма магазин, в който да продава Nike! Логиката е една и съща! Според мен е редно да се допуска реклама свързана с идеята на форума и марката. В този ред на мисли Selenia, Bertone, Fast и т.н, не би трябвало да се считат за реклама.
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Мисля, че си тръгнал да се заяждаш. Второто мога да докажа веднага, а първото с малко проучване. И на кого да доказвам? Успокой топката. Форума няма нужда от това. Айде със здраве.П.п.
                            Vladim написа:
                            Работя, като оператор в bTV. Yellow_Flash_Colorz_PDT_11

                            Коментар


                              #15
                              naskobg написа:
                              Работя, като оператор в bTV. Yellow_Flash_Colorz_PDT_11
                              Този цитат бе предвидим, дай нещо актуално! Топките са ми спокойни (поне докато пиша тук)! Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X