Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли надежда да се подобри стила на модериране?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли надежда да се подобри стила на модериране?

    Имам един единствен въпрос:-Колко от ’хиперактивните’ модератори са чували, че "Добрия съдия е този, който не се забелязва" ?Трябва да им се обърне внимание,че да се четат постове нашарени с червени думи и с добавени ’подписи’ от вида на:
    модератор написа:
    Модериран пост!Модераторски екип на fiat-bg.org
    е меко казано ДОСТА неприятно и не поражда уважение към форума, а дори напротив.

    #2
    Всеки пост, който по някакъв начин е вулгарен, груб, обиден, или не отговаря по друг начин на правилата на форума - може да бъде редактиран или дори изтрит по преценка на модератор. По-добре ли е да се четеш постове с псуване и цинизми в тях? За теб това ли е уважение? Извадка от правилата на форума (с които всеки е съгласен, щом пише в този форум):1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.Ако всеки потребител се съобразява с това, че не си е в кръчмата в квартала, а е в публично пространство, което се чете от стотици потребители и спестява цинизмите - няма да има червени букви. Конкретно по темата - дефинирай "хиперактивните", за да знаем кой трябва да ти отговори?Ред.: А какъв цвят, и какъв подпис предлагаш?

    Коментар


      #3
      Оги, мисля че човека се опитва да ви каже, че след всяка модерация не е необходимо да пишете с червено.Тогава как ще разбереш, че модератор е променил нещо ? Може да стане объркване
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #4
        Марто написа:
        Тогава как ще разбереш, че модератор е променил нещо ? Може да стане объркване
        Има много начина да разбере, че модератор е редактирал конкретния пост!п.п За това е създаден модераторски екип, за да решава кой, кво, защо, как и кога!Всеки един потребител, който се е регистрирал в нашия форум, се е съгласил с правилата, включително аз и целия екип на форума!
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          J T D написа:
          ???? написа:
          Тогава как ще разбереш, че модератор е променил нещо ? Може да стане объркване
          Има много начина да разбере, че модератор е редактирал конкретния пост!п.п За това е създаден модераторски екип, за да решава кой, кво, защо, как и кога!Всеки един потребител, който се е регистрирал в нашия форум, се е съгласил с правилата, включително аз и целия екип на форума!
          JTD - Знам за начините. Нямам проблем с червеното, въпреки, че аз лично предпочитам зеленото :DВиж вече потребителя, няма как да разбере че му е променен поста, освен ако не случайно не е запомнил какво точно е писал и не е получил жокер на ЛС да си провери последния пост.????- След нанесена корекция в долната част на поста от системата се изписва подобно нещо:Последна корекция от ???? на 7.11.2010 00:02. (примерно).
          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            Всеки пост, който по някакъв начин е вулгарен, груб, обиден, или не отговаря по друг начин на правилата на форума - може да бъде редактиран или дори изтрит по преценка на модератор. По-добре ли е да се четеш постове с псуване и цинизми в тях? За теб това ли е уважение? Извадка от правилата на форума (с които всеки е съгласен, щом пише в този форум):1.10. Модераторите си запазват правото да променят или да махат постове по всяко време. Кое е спам, вулгарно, непристойно и др. е по тяхна преценка, а не по преценка на потребителите.Ако всеки потребител се съобразява с това, че не си е в кръчмата в квартала, а е в публично пространство, което се чете от стотици потребители и спестява цинизмите - няма да има червени букви. Конкретно по темата - дефинирай "хиперактивните", за да знаем кой трябва да ти отговори?Ред.: А какъв цвят, и какъв подпис предлагаш?
            - Аз по правилата не споря, не виждам защо ми ги цитираш - говоря за стил и отношение към модерирането.- Това за псуването и цинизмите - не виждам защо го пишеш - нито ги харесвам нито е по правилата , просто е извън темата на поста ми.- "хиперактивните’ - никога не ме е интересувало кои са те - просто е неприятно и неестетично да се срещат нацвъкани ЧЕРВЕНИ ’подписи’ - виж цитата във водещия пост на темата- предлагам да НЯМА подпис от вида на този във водещия пост. Може просто да се сложи например "мод едит"Това според мен ще е много по ненатрапчиво и естетично.

            Коментар

            Working...
            X