Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отговор на въпроса " Има ли Марто достъп до раздела &qu

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отговор на въпроса " Има ли Марто достъп до раздела &qu

    Здравейте, Колеги!Достъп до раздела нямам и никога не съм имал! Вчера след обяд преглеждах форума и подкарах всички раздели и така кликнах в/у гореспоменатия раздел, НО единственото което видях е красивия надпис
    Само Потребители със специални права могат да четат теми в този форум
    За да не кажете, че ви лъжа прилагам и снимка.Преди малко по телефона Килъра (Мирослав) ми зададе същия въпрос, а в същото време видях че имам лично от Кики със същия въпрос и за това реших да го напиша публично.Нямам права за раздела и единственото което съм получил от Килъра са стикери и карти на форума и една тениска която си я закупих.Поздрави: Марто
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    #2
    За да можеш да четеш и пишеш там трябва да си член на СФФБ . За повече инфо виж тук
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #3
      fihi написа:
      За да можеш да четеш и пишеш там трябва да си член на СФФБ . За повече инфо виж тук
      Фихи, знам какви са изискванията за да чета там, не падам от луната.
      Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

      Коментар


        #4
        Извинявай, объркал съм се. Вярно, че не беше паднал от Луната, а от Марс. Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Сега сериозно: Грешно съм те разбрал. За което се извинявам.
        Manowar - Татко
        Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
        Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
        Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
        Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

        Коментар


          #5
          МОЛЯ най-учтиво да бъдат прекратени всякакви спекулации относно това дали Марто има права за раздела за Сдружението или няма. Той няма права, и никога досега не е имал. Техническо обяснение: всеки потребител, който опита да влезе в раздела за сдружението, но няма права - получава следното съобщение: "Вие нямате нужните права..." и НЕ ВИЖДА НИЩО ОТ СЪДЪРЖАНИЕТО, но въпреки това изглежда че чете съдържанието. Прилагам снимка за доказателство с тестовия ми акаунт в новата вверсия на форума. В текущата е същото! Както виждате - аз и Immortal сме вътре в раздела, но аз виждам това на снимката, а той какво вижда.... той ще каже. И още веднъж - моля да бъдат прекратени всякакви дискусии по този въпрос. Предварително благодаря на всички.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Ето и от мен скрийн-шот. Направени са по едно и също време с Оги.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              И понеже цялата тази дискусия (разправия) придизвиках аз лично, след като видях ника на Марто в раздела на сдружението, снимах го и го разпратих до няколко лица (членове, модератори, сайт-адмиснистратори) мога само да им благодаря за бързата и адекватна намеса, както и за намереното решение на проблема (за мен си беше проблем) !БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ!!!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар

              Working...
              X