Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До модераторите!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    До модераторите!

    Господа,престанете с неуместните предупреждения за щяло и нещяло,а си гледайте по-важните задължения,защото форума е заприличал на... Мога да ви дам 1000 примера за това колко сте не компетентни,но предпочитам да си замълча(няма да разберете)ПС Един съвет:започнете да посещавате големите авто форуми и се поучете поне малко Можете да изтриете темата,просто исках да изкажа негодуванието си

    #2
    И да имаш база или причина, не това е форумът (разделът) и начинът. Ще те отсвирят с право.

    Коментар


      #3
      дай да разберем за какво става въпрос

      Коментар


        #4
        Преместих темата от раздел "Общи приказки" в раздел "За форума".Препоръчвам ти да се запознаеш подробно с правилата на форума, ето в тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16824Очакваме с радост твоите 1000 примера за некомпетентност, а също така и съвет кои големи автофоруми да посещаваме за да се научим. Ако смяташ че си достатъчно компетентен - заповядай да ни научиш. Благодаря за разрешението, че можем да изтрием темата. Не стана ясно на какво е заприличал форумът. С мнението си обиждаш целия модераторски екип, което е напълно недопустимо, предвид това, че е по повод на направеното ти предупреждение за обида към потребител. За обида на екипа по повод мод. намеса - получаваш второ предупреждение за 1 година. В линка, който ти посочих, може да прочетеш какво трябва да направиш ако смяташ че си предупреден неправилно, или искаш да изразиш негодуванието си.strajaro - виж му първото предупреждение, и ще разбереш за какво става въпрос.

        Коментар


          #5
          1.Най-пресния пример за това че не знаете какво правите се намира в темата с вицовете.Там има един юзър които си пуска по 10 вица в различни постове,а не в един,предполагам за да трупа лесни мнения(не знам за какво са му)2.Каква толкова страшна обида съм изрекъл че чак ме наказвате?Никаква толерантност няма!За тебе думата "мишок" може да значи много неща,а за мен е просто жаргон и значи друго,а не пряка обида 3.Защо позволявате на Орлин да настройва хората срещу Сашо без да има каквото и да било отношение по въпроса.Да не говориме че няма и едно смислено доказателство Сами позволявате да стават скандали,защото не знаете кога и как да се намесите 4.Защо поне един път не приехте критика?Вечно вие ли сте прави?Това че някой е станал модератор би трябвало да значи че пипето му сече и не е кон с капаци!Много мога да изпиша по въпроса,но не мисля че някой ща ме разбере(или поне няма да си признае)Единствен krasio_79bs реагира адекватно!Поздрави.

          Коментар


            #6
            Айде сега модератора ОГИ да обясни на Орлин глупавия си пост за витоша защото той ми пише на ЛС че го заплашвам че ще го качвам на витоша и т.н.Поредната компетентна намеса

            Коментар


              #7
              Колега, предлагам да спреш с безсмислените заяждания!!!Има модераторски екип който си върши работата доколкото успява.Ние също сме хора с личен живот,служебни ангажименти и куп други задачи.Заяжданията ти персонално с Оги не водят до нищо добро.Има екип който преценява кой как си върши работата и дали потребителите спазват правилата.Реплики от типът "Мишок" и подобни за теб може и да са жаргон,но от друг да се приемат като обида.Личният ми съвет към теб е да смекчиш тонът ако все още искаш да пишеш на страниците на форума.
              FIAT FORUM BULGARIA
              Ракията е над политиката

              Видео от Италфест 2011

              Коментар


                #8
                krasio_79bs написа:
                Колега, предлагам да спреш с безсмислените заяждания!!!Има модераторски екип който си върши работата доколкото успява.Ние също сме хора с личен живот,служебни ангажименти и куп други задачи.Заяжданията ти персонално с Оги не водят до нищо добро.Има екип който преценява кой как си върши работата и дали потребителите спазват правилата.Реплики от типът "Мишок" и подобни за теб може и да са жаргон,но от друг да се приемат като обида.Личният ми съвет към теб е да смекчиш тонът ако все още искаш да пишеш на страниците на форума.
                Честно да ти кажа ми е все тая Ти би ли смекчил тона като знаеш че си прав???Аз винаги си отстоявам позицията,а това дали ще ме баннете си е ваш проблем!Това ще покаже само безсилието ви Само ми отговорете защо така не приемате критика и не обсъждате проблемите,а само наказания?ПС Затова във форума пишат 20-30 човека

                Коментар


                  #9
                  Punto 1.4T написа:
                  krasio_79bs написа:
                  Колега, предлагам да спреш с безсмислените заяждания!!!Има модераторски екип който си върши работата доколкото успява.Ние също сме хора с личен живот,служебни ангажименти и куп други задачи.Заяжданията ти персонално с Оги не водят до нищо добро.Има екип който преценява кой как си върши работата и дали потребителите спазват правилата.Реплики от типът "Мишок" и подобни за теб може и да са жаргон,но от друг да се приемат като обида.Личният ми съвет към теб е да смекчиш тонът ако все още искаш да пишеш на страниците на форума.
                  Честно да ти кажа ми е все тая Ти би ли смекчил тона като знаеш че си прав???Аз винаги си отстоявам позицията,а това дали ще ме баннете си е ваш проблем!Това ще покаже само безсилието ви Само ми отговорете защо така не приемате критика и не обсъждате проблемите,а само наказания?ПС Затова във форума пишат 20-30 човека
                  Щом си решил че си прав има и начин да го докажеш.Направи го обосновано,без недомлъвки и в правилният раздел.Но го направи така че наистина да те вземем на сериозно.Нали се сещаш че с подмятания не стават нещата.Дай ясни и точни аргументи,има кой да ги изслуша и да прецени дали си прав.Останалото са празни приказки.
                  FIAT FORUM BULGARIA
                  Ракията е над политиката

                  Видео от Италфест 2011

                  Коментар


                    #10
                    Punto 1.4T написа:
                    1.Най-пресния пример за това че не знаете какво правите се намира в темата с вицовете.Там има един юзър които си пуска по 10 вица в различни постове,а не в един,предполагам за да трупа лесни мнения(не знам за какво са му)2.Каква толкова страшна обида съм изрекъл че чак ме наказвате?Никаква толерантност няма!За тебе думата "мишок" може да значи много неща,а за мен е просто жаргон и значи друго,а не пряка обида 3.Защо позволявате на Орлин да настройва хората срещу Сашо без да има каквото и да било отношение по въпроса.Да не говориме че няма и едно смислено доказателство Сами позволявате да стават скандали,защото не знаете кога и как да се намесите 4.Защо поне един път не приехте критика?Вечно вие ли сте прави?Това че някой е станал модератор би трябвало да значи че пипето му сече и не е кон с капаци!Много мога да изпиша по въпроса,но не мисля че някой ща ме разбере(или поне няма да си признае)Единствен krasio_79bs реагира адекватно!Поздрави.
                    Понеже ми споменаваш името, а не помня да се познаваме, но все пак ще ти отговоря поред:1. Темата с вицовете е забавна, и ако зависи от мен - бих я забил като "Важна" за да седи винаги отгоре. Доколкото разбирам - притеснява те, че точно тази тема стои все нагоре, или те притеснява че конкретният потребител има много мнения? Ако не ме лъже паметта, като прочетох ТАЗИ ВАЖНА ТЕМА - никъде не пише, че пускането на няколко мнения в една и съща тема е забранено. Разбира се, че не е желателно, но да го казваш за темата с вицовете е неуместно. Както и сам отбелязваш - мненията за какво са му? (Нямат никакво значение за нищо, в това може да си 200 % сигурен). Бих казал - неадекватни са ти аргументите, а не модераторите. Доказателство за това са двете ти поредни мнения в тази тема в рамките на час, без да е писал никой друг. 2. Обидата ти може да не е страшна за теб, но щом е докладвана от друг потребител, значи прави впечатление. "Мишок" може да е нормално обръщение в обкръжението ти, но не и в този форум. Когато е написано - не можеш да изразиш усмивка, или майтап, и звучи обидно, което нарушение на точка 1.2. от Правилата на форума. Напомням ти, че кое е обидно, вулгарно, спам и не по правилата решаваме ние, модераторите на този форум, а не потребителите. Записано е в точка 1.10 от Правилата, които са записани в ТАЗИ ВАЖНА ТЕМА. Само за сравнение - може да се върнеш няколко мнения преди твоето, и да видиш че потребителят White_Power използва друга обидна дума - леке. Може би и това не е обида, ами си е нормално, като на жаргон? Само че неговото мнение не беше редактирано, защото беше старо, и когато съм го видял, вече е било видяно от голяма част от потребителите. Твоето беше прясно, и го редактирах, за да не се получи така, че този когото обиждаш, да започне: "Аз ли съм мишок бе, ей, *****, *******..."3. Орлин не знам кой е, още по-малко пък Сашо. Ако искаш да споменеш конкретен потребител на страниците на форума - използвай никовете им. Ако само имаш представа колко никове започват със Сашо_нещо_си... Все пак може би Сашо е sa6o_gt, а Орлин за съжаление не знам кой е. 4. Приемаме всякаква критика, стига да е добре аргументирана. Няколко пъти казваш че можеш много примери да дадеш, и много да пишеш, и успя единствено за вицовете да се сетиш, и за това как някой там публикувал вицове един след друг. Евала на критиката! По второто ти мнение - както казах не знам кой е Орлин, и не съм длъжен да давам никакви обяснения на никого за това как, кога, и защо съм редактирал дадено мнение. В редактираното мнение ясно е отбелязано, че е редактирано, редактираната част е оцветена в цвят, характерен за модераторските намеси, и не виждам нищо заплашително в красивите цветя на Витоша (Като име на природна местност, да знаеш че се пише с главна буква.). Напомням ти че в ТАЗИ ВАЖНА ТЕМА, и по-точно в точка 1.10. е записано, че модераторите имат право да редактират мнения по всяко време. Мога дори да редактирам всяко твое мнение, и да напиша каквото си искам в него. Ще бъде в тон с неадекватните ми реакции. Ти си съгласен с тези правила, и след като си ги нарушил, подлежиш на санкция в рамките на форума, което е записано в точка 4.1. Хубаво е да смяташ че си прав. Аз също смятам, че съм прав, като съм те предупредил за това, че обиждаш потребителите, независимо дали са прави по даден въпрос, или не, и мисля от тук нататък последна дума да има Администраторът на форума. Поздрави и на теб.Заключвам темата, защото е изчерпана.

                    Коментар

                    Working...
                    X