Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с влизането във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с влизането във форума

    От 3 дни имам проблем с посещението и разглеждането на форума,исписва ми тази грешка: # Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко. # Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра. # Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет. Моля някой ако знае какъв е проблема да пише.
    Fiat Brava 1.6 16v 97г.
    Citroen C4

    #2
    Re: Проблем с влизането във форума

    svn написа:
    От 3 дни имам проблем с посещението и разглеждането на форума,исписва ми тази грешка: # Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко. # Ако не можете да заредите коя да е страница, проверете хардуера на компютъра. # Ако компютърът или мрежата са зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъпът до Интернет. Моля някой ако знае какъв е проблема да пише.
    Проблема не е от форума колега!
    ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

    Коментар


      #3
      svn, наистина не е имало проблеми с форума напоследък. Така че причината вероятно е в твоя компютър или в Интернет доставчика ти.Но от описанието ти ми е трудно да кажа нещо конкретно. За да не губим време в гадаене, опитай следното:- Изтрий кеша на браузъра си и пробвай отново (доколкото разбирам, ползваш Firefox, значи: Tools, Clear Private Data)- Опитай с друг браузър (Internet Explorer, Opera, Safari...)- Провери имаш ли изобщо свързаност с форума като го
      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Вероятно причината е при мен,преди 3 дни си смених модема, ползвам за доставчик БТК и от тогава започнаха проблемите.Ползвам Firefox,изтрих бисквитките но пак същата работа,вероятно проблема идва от браузера,който ползвам защото при Internet Explorer за сега няма проблеми.Ще пробвам и деинсталация на Firefox и ще я го инсталирам на ново,благодаря за оказаното съдействие
        Fiat Brava 1.6 16v 97г.
        Citroen C4

        Коментар


          #5
          Ползвам последната активна тема:Може ли когато се пидписва даден модератор/администратор, да се подписва лично, а не чрез "Модераторски екип на..."? Доста ненужни мнения/теми ще изчезнат или поне намалеят значително.

          Коментар


            #6
            vital написа:
            Ползвам последната активна тема:Може ли когато се пидписва даден модератор/администратор, да се подписва лично, а не чрез "Модераторски екип на..."? Доста ненужни мнения/теми ще изчезнат или поне намалеят значително.
            Неразбрах какво имаш предвид? Едното(подписа на Модератора/Администратора) няма нищо общо с другото(да изчезнат ненужни мнения/теми)!
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар


              #7
              Мисълта ми беше за теми, които се модерират След модерираното, модераторът се подписва като "Модераторски екип на...", а не примерно "vital".И после се почва: ама кой ми е преместил/изтрий темата/мнението и т.н

              Коментар


                #8
                При местене на тема или модериране на мнение винаги се посочват и причините довели до модераторската намеса.В такъв случай едва ли има значение кой точно е преместил темата или коригирал мнението.Лично мнение,не обвързвам никого с него.
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  В миналото имаше лични разправии заради наказание на определени членове на форума и опити за саморазправа.С въвеждането на екипа, тези опити спряха.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Смятам, че не е нужно да си пише името модератора.От екипа и толкоз.От личен опит в други форуми говоря/пиша
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      vital написа:
                      Мисълта ми беше за теми, които се модерират След модерираното, модераторът се подписва като "Модераторски екип на...", а не примерно "vital".И после се почва: ама кой ми е преместил/изтрий темата/мнението и т.н
                      Можеш ли да дадеш конкретен пример, където това се е случило, и е имало значение дали конкретен модератор е изтрил/модерирал/преместил мнение или тема, а пък е написано "Мод. екип"?В повечето случаи това се дължи на незнание у самите потребители за това как да използзват функциите на форума. Всеки, който търси своя преместена тема или пост - може да види собствените си мнения, чрез линка "Виж собствените си мнения", който се намира горе вдясно на главната страница на форума. Така лесно може да се стигне до скорошна тема, която вече не се вижда в раздела, в който е пусната, и отпадда нуждата да се задава въпрос: "Къде ми изчезна темата?".

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми е добре известна тази опция Все си мисля, че така ще са по-малко досадните теми, но не се бях сетил, че е възможно да се стигне до "саморазправа" Мерси за вниманието

                        Коментар


                          #13
                          Забелязвам, че може би съм Ви повлиял. В доста теми където сте преценили сте се "подписали" лично

                          Коментар


                            #14
                            Няма промяна в политиката и правилата на модераторския екип. Не са променени и правилата на форума, първата точка от които гласи:
                            1.1. Постовете трябва да са в съответните теми и раздели. Потребителите трябва да прочетат описанието на темата преди да постват. Потребители, които често постват в грешни теми или раздели могат да бъдат предупредени (виж политиката по-долу).
                            FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар

                            Working...
                            X