Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за форума!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за форума!

    Колеги съфоромци и колеги админи,модератори и там секви ръководители,предлагам:Да се направи раздел в нашия форум "Направи си сам",ако не раздел то поне закачена тема,но раздел е по добре.Разглеждам още 4-5 форума на други марки автомобили и ми прави впечатление,че в всеки има раздел "направи си сам".Има страшно интересни неща в тези раздели за ремонти подобрения и всякъкви неща правени от собственика на дадения автомобил.Снимки обяснения,коментари,даване на акъл.Много са хубави темите,доста са идейни и нещата могат да се прилагат на всякъкви коли,частите ни са различни,но принципа и пинизите са едни.Ще е супер да си направим и ние така.Какво мислите ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #3
    Можем да решим с анкета (гласуване),ако зависи от нас потребителите,а не от началството на форума.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #4
      Като действащ модератор ще подкрепя защото идеята е много добра.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #5
        Против, повечето теми в Често задавани въпроси, технически параметри и съвети са от типа - направи си сам.Ма пък кой го е еня за мойто мнение
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #6
          Съгласен съм за подобна тема.
          преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

          Коментар


            #7
            Аз съм ЗА,стига да няма теми от рода-Какво да направя след като ми наляха бензин вместо дизел или обратно.Относно направи си сам-Радиото ми не хващаше добре станцийте,разглобих антената и установих,че е окислена в основата,махнах я и сложих меден кабел доста дебеличък-рекондоман 30см дължина и сега слушам всичко което е в ефира без смущения.
            Marea HLX 147ps

            Коментар


              #8
              Tornado написа:
              Като действащ модератор ще подкрепя защото идеята е много добра.
              Колега щом си модератор ако искаш направи темата като анкета и така всеки ще си даде гласа "за" или "против".Да бъде активна известно време за да я видят повече хора и после според вота да се реши.
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #9
                И аз съм за такава темичка.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #10
                  Gofi написа:
                  Аз съм ЗА,стига да няма теми от рода-Какво да направя след като ми наляха бензин вместо дизел или обратно.Относно направи си сам-Радиото ми не хващаше добре станцийте,разглобих антената и установих,че е окислена в основата,махнах я и сложих меден кабел доста дебеличък-рекондоман 30см дължина и сега слушам всичко което е в ефира без смущения.
                  Ами колега то както за другите раздели така и за този ще има модератори които да контролират.То винаги ще има някой неразбрал.Идеята е в този раздел като си направя нещо на колата сам, да го побликувам с снимков материал и подробно обяснение.Ще бъде доста полезно сигурен съм.
                  Fiat Tipo
                  Corsa b комби !

                  Коментар


                    #11
                    pecata написа:
                    Gofi написа:
                    Аз съм ЗА,стига да няма теми от рода-Какво да направя след като ми наляха бензин вместо дизел или обратно.Относно направи си сам-Радиото ми не хващаше добре станцийте,разглобих антената и установих,че е окислена в основата,махнах я и сложих меден кабел доста дебеличък-рекондоман 30см дължина и сега слушам всичко което е в ефира без смущения.
                    Ами колега то както за другите раздели така и за този ще има модератори които да контролират.То винаги ще има някой неразбрал.Идеята е в този раздел като си направя нещо на колата сам, да го побликувам с снимков материал и подробно обяснение.Ще бъде доста полезно сигурен съм.
                    Несъмнено,както писах-аз подкрепям твоята идея.
                    Marea HLX 147ps

                    Коментар


                      #12
                      Подкрепям идеята на колегата
                      FIAT Marea ex
                      FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                      Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                      Коментар


                        #13
                        Само да доуточня...става въпрос за направи си сам по всички направления, не само за автомобили, нали?
                        Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                        Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                        Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                        BMW X3 3.0D Aut

                        Коментар


                          #14
                          Дам, разбира се, че по всички направления.

                          Коментар


                            #15
                            Доколкото разбирам, става въпрос не за тема, а за раздел.В такъв случай може да го направи само Администратор, не и модератор.А иначе ако е тема, може всеки от вас да я пусне, няма нужда модератор да го прави.И двата случая от намеса на модератор няма нужда.Иначе и аз подкрепям. Познавам няколко колеги, които има какво да споделят в такъв раздел

                            Коментар

                            Working...
                            X