Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една идея за форумно улеснение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една идея за форумно улеснение

    Колеги докато рових в мицубиши форума приятно впечатление ми направи една "екстра" която те си имаха, за това реших да пусна при нас темичка с надеждата някой модератор да я хареса и евентуално и тук да се направи същото улеснение,ако е възможно.Та става въпрос за това-когато си в тема с много страници,а на теб не ти трябва някоя от първите или последните,а именно една от тези страници които остават скрити по средата с многоточие,и тогава просто луд ставаш от повтарящото се цъкане,за да достигнеш желаната страница.Та нашите колеги си имат такава "гъзарийка" - едно каренце с наименованието "отиди на" и вътре вписваш номерата на желаната от теб страница,и те мята направо там един вид търсачка,само че на страници.Незнам как ще се приеме предложението ми,но според мен не е лоша идея,която така да си "откраднем" и в нашия форум.Показвам и със снимка за какво става въпрос.П.П. Надявам се на модераторите и хакерите във форума да не им се стори глупаво предложението.Поздрави!
    Прикачени файлове

    #2
    това доста добре според мен ако търсиш нещо конкретно

    Коментар


      #3
      И ще знаеш на коя страница ли е? Не знам. Да кажат специалистите дали може да се направи.Но най-вероятно е като минем в скоро време на новата платформа тогава да стане.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        И ще знаеш на коя страница ли е? Не знам. Да кажат специалистите дали може да се направи.Но най-вероятно е като минем в скоро време на новата платформа тогава да стане.
        много ясно че незнам обаче една по една да ровя страниците не е приятно

        Коментар


          #5
          Идеата е много добра. Много пъти и на мен ме се налага да прелиствам 50-60 страници за да стигна до желаната. По повод възражението на Киро , незнам на коя точно страница е желаната от мен тема , но когато знаеш около коя дата и месец е била търсената тема тази екстра ще улесни търсенето
          Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

          Коментар


            #6
            Atanas71 написа:
            Идеата е много добра. Много пъти и на мен ме се налага да прелиствам 50-60 страници за да стигна до желаната. По повод възражението на Киро , незнам на коя точно страница е желаната от мен тема , но когато знаеш около коя дата и месец е била търсената тема тази екстра ще улесни търсенето
            Неразбрах къде е възразил Киро!?
            Не знам. Да кажат специалистите дали може да се направи. Но най-вероятно е като минем в скоро време на новата платформа тогава да стане.
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар

            Working...
            X