Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

защо сте ми махнали профила

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    защо сте ми махнали профила

    колеги къде съм сбъркал и защо даже без обяснение сте ми махнали другия профил а именно super_angel28,продавам едни работи но съм коректен ,обърках една цена от 10 дигнах на 15 щото беше оригинален швейцарски микрометър и да не би човека да се е оплакал нещо но се разбрахме с него.имах много писма там и хора който щтяха да ми помогнат да си направя колата и сега всичко изгубих.тъкмо започнах да се радвам на форума и да ставам даже фен а вие се посрахте с извинение при условие че нищо не съм направил лошо.даже щях да си слагам стикер и даже тъкмо го поръчах обаче не го искам вече,не сте коректни!

    #2
    Re: защо сте ми махнали профила

    super_angel27 написа:
    колеги къде съм сбъркал и защо даже без обяснение сте ми махнали другия профил а именно super_angel28,продавам едни работи но съм коректен ,обърках една цена от 10 дигнах на 15 щото беше оригинален швейцарски микрометър и да не би човека да се е оплакал нещо но се разбрахме с него.имах много писма там и хора който щтяха да ми помогнат да си направя колата и сега всичко изгубих.тъкмо започнах да се радвам на форума и да ставам даже фен а вие се посрахте с извинение при условие че нищо не съм направил лошо.даже щях да си слагам стикер и даже тъкмо го поръчах обаче не го искам вече,не сте коректни!
    Колега, ако си чел правилата на форума щеше да разбереш защо ти е изтрит Профила.1.14. ........ Забранено е и регистрирането на повече от едно потребителско име във форума. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума. Потребителските имена на същия потребител ще бъдат деактивирани.

    Коментар


      #3
      Колега, след като ти деактивиах профила super_angel28 ти писах на ЛС на super_angel с обяснение че регистрирането на повече от едно потребителско име е забранено. Как искаш да ти дам обяснение по друг начин - да звъня по телефона ли ?Ето регистрациите направени от теб до сега:super_angelsuper_angel28super_angel27Не стига че си си направил няколко регистрации ами и ги ползваш по нечестен начин спрямо останалите потребители на форума!!!!Дори и да не беше записано в правилата това поведение е меко казано некоректно. Не виждам причина да обвиняваш администрацията на форума в каквото и да било. Ако се чувстваш обиден - няма проблем мога да изтрия всичките ти профили и да забравиш за форума - няма да дори да усетим липсата ти ...Въпреки всичко ти давам още един шанс - избери си с кой от всичките имена които си регнал искаш да се логваш за да блокирам достъпа до другите.Ако избереш втория вариант, моля прочети внимателно Правилата на форума и ги спазвай!

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Колега, след като ти деактивиах профила super_angel28 ти писах на ЛС на super_angel с обяснение че регистрирането на повече от едно потребителско име е забранено. Как искаш да ти дам обяснение по друг начин - да звъня по телефона ли ?Ето регистрациите направени от теб до сега:super_angelsuper_angel28super_angel27Не стига че си си направил няколко регистрации ами и ги ползваш по нечестен начин спрямо останалите потребители на форума!!!!Дори и да не беше записано в правилата това поведение е меко казано некоректно. Не виждам причина да обвиняваш администрацията на форума в каквото и да било. Ако се чувстваш обиден - няма проблем мога да изтрия всичките ти профили и да забравиш за форума - няма да дори да усетим липсата ти ...Въпреки всичко ти давам още един шанс - избери си с кой от всичките имена които си регнал искаш да се логваш за да блокирам достъпа до другите.Ако избереш втория вариант, моля прочети внимателно Правилата на форума и ги спазвай!
        колега сори че се ядосах но не съм ги направил тези профили с някъква лоша умисъл. В super_angel не съм влизал от години.Направих си други профили,защото не можех да влезна ,защото си прейнсталирах компа и забравих паролата за форума и за пощите си и всичко и след като един ден намерих паролата влезнах и станаха 3 профила и незнам, ащо казваш че съм ги ползвал по нечестен начин ,което ме събори от стола направо.Не виждам с какво съм ползвал по нечестен начин но както и да е и още едно нещо ми направи впечатление ,че ми махнахте точно профила дето имах 50 поста и след като пойсках стикер,много интересно защо до сега не го махнахте.Както и да е ,след като си махнал другите карай,остави тоя ,няма значение ,просто потърсих помощ от тука и доста колеги ми помагат за което им благодаря много.Винаги така става с мен ,много интересно защо,след като не съм направил нищо лошо ,аз даже до сега не бях влизал кой знае колко но след като фиата ми се разболя потърсих помощ.Както и да е ,благодаря че поне ми обяснихте,извинявам се за многото профили,повярваи ми не съм ги направил с лоша умисал.

        Коментар


          #5
          Колега, не съм гледал кой профил с колко поста е. Просто преположих че super_angel е основният ти профил и затова оставих него. Няма проблем да ти възстановя профила super_angel28 щом искаш да ползваш именно него. А текущия не е блокиран все още защото за да водим тази дискусия ти трябва да си регнеш нов профил ...Изречението че си ги ползвал по нечестен начин означава че по обява пусната от един акаунт си правил коментари с друг акаунт. Въпреки че двата акаунта са близки като визия доста потребители не биха направили връзка между тях. Не съм чел всички постове и ако дублирането е било неволно се извинявам за израза ...Пиши ми на ЛС кой профил искаш да запазиш ...

          Коментар

          Working...
          X