Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

едно предложение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    едно предложение

    Защо не направим раздел Audio ?Новак съм във форума може да ви се стори малко нахално да предлагам създаването на нови раздели но все пак гледах гледах мислих и измисли че примерно може да направим един такъв.В който всеки да пише за своите аудио проекти да обсъждаме своите затруднения с музиката и да задаваме ест. своите въпроси свързани с музиката в нашите бебчета...който е ЗА да драсне някой ред!аз дори ще съм парвия!

    #2
    Не съм сигурен дали има нужда от нов раздел.Има раздели "Автоелектроника" и "Тунинг".Подобренията в Аудио-системите влизат в един от двата раздела.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=30965Горната тема е това, което търсиш, може би.

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Не съм сигурен дали има нужда от нов раздел.Има раздели "Автоелектроника" и "Тунинг".Подобренията в Аудио-системите влизат в един от двата раздела.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=30965Горната тема е това, което търсиш, може би.
      Ами да ти кажа като се замисля и аз може наистина да е полезно ... Все пак има много хора, които си правят музиките ала бала и може да стане интересно ... Да се включат и някакви елементарни обучения за идиотите като мене ... Може да стене интересно ... но един е начина да се разбере
      Fiat Forum Bulgaria

      Прекаленият светец и богу не е драг !

      Коментар


        #4
        Ichkin написа:
        Immortal написа:
        Не съм сигурен дали има нужда от нов раздел.Има раздели "Автоелектроника" и "Тунинг".Подобренията в Аудио-системите влизат в един от двата раздела.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=30965Горната тема е това, което търсиш, може би.
        Ами да ти кажа като се замисля и аз може наистина да е полезно ... Все пак има много хора, които си правят музиките ала бала и може да стане интересно ... Да се включат и някакви елементарни обучения за идиотите като мене ... Може да стене интересно ... но един е начина да се разбере
        Да, така е. Като за сега ползвате тунинг раздела например. :D

        Коментар


          #5
          извинявам се на модераторите просто предложих...щот тунинг е общо казано и за тва ...

          Коментар


            #6
            Определено озвучаването на нашите автомобили е вид тунинг и идеите за него биха могли да се изказват в съответния отдел. А по отношение на окабеляването и проблемите свързани с него - автоелектрониката. Имайки се за в предвид, че звукът се възприема от всеки различно и съответно идеалите за такъв на доста хора се различават ми се струва, че ако се направи и такъв раздел - ще е основно място за възникване на спорове. Но не се знае, може и да се окаже добра идея...
            Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
            Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
            -------------------------------------------------------------

            Коментар


              #7
              Имайки се за в предвид, че звукът се възприема от всеки различно и съответно идеалите за такъв на доста хора се различават ми се струва, че ако се направи и такъв раздел - ще е основно място за възникване на спорове.
              Съгласен съм с колегата!
              There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

              Коментар


                #8
                Темата е пусната в грешен раздел. Предложенията за форума се обсъждат в друг.Ще я преместя!

                Коментар

                Working...
                X