Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нови рекламни материали на форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нови рекламни материали на форума

    Предложението ми е да се обмислят и други варианти за рекламни материали на форума. Става въпрос, такива за колата, защото единиствения такъв, е стикера. Може да се обмисли някакъв друг вариант за стикер по екстериора, смъсъл не нещо кичозно, а супер изчистено и семпло, Който има идеи, може да се включи. Смятам, че идеята ми не е лоша, зашото в крайна сметка и да се вземе някакво решение, някои и да не го харесват, никой не ги задължава. Мога да се ангажирам с дизайна, стига да има предложения.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    подложка за номер...т.е. не цялата подложка, а само най-външната част (намираща се най-долу под самия номер)
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Sev написа:
      подложка за номер...т.е. не цялата подложка, а само най-външната част (намираща се най-долу под самия номер)
      това е мн добро предложение да... но всъщност от къде ги взимат тея пластмаси?
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        има фирми които ги правят по поръчкаhttp://forum.mazdabg.com/viewtopic.p...51bab64c52acfe
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          трябва да се проучи как ще стои въпроса с повече бройки защото това е адски висока цена, след което да се проучи кой ше си вземе, за да се направи някаква евентоална сметка
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #6
            аз имам идея за стелки с логото на форума и за онези като калъфи които са за коланите
            Fiat Bravo SX 1.4 12V

            Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
            Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

            Коментар


              #7
              някви идеи как могат да се поръчат, и няма ли да е доста скъпичко. Интересувал ли си се?
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #8
                нямам много много време да се поразровя и да разбера как стои въпроса с цените, и без да си кривя душата разчитам на това че някой от форума е малко или много запознат
                Fiat Bravo SX 1.4 12V

                Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
                Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

                Коментар


                  #9
                  Sev написа:
                  има фирми които ги правят по поръчкаhttp://forum.mazdabg.com/viewtopic.p...51bab64c52acfe
                  Това е супер предложение... Мисля че трябва да се обмисли сериозно и директно да се говори с фирма предлагаща такива услуги за цени и т.н. Лично при мен в момента на тази обложка покрай номера има реклама на автокъщата от която съм закупил колата, което малко или много дразни. Вижде една реклама на форума няма да откажа
                  Fiat Bravo 1.8 GT 113Hp++
                  Lancia Lybra 1.8 131Hp

                  Коментар


                    #10
                    Звънели сме на тази фирма която ги прави (номерът е щампован на гърба на пластмасата)За по малки бройки цената е около лев на брой.

                    Коментар


                      #11
                      някой да пробва да направи дизайн за подложкада видим как ще изглежда
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Преди време се рових из търсачката за ключодържатели и имаше доста интересни неща.Имаме ли официален такъв на форума?
                        FIAT FORUM BULGARIA
                        Ракията е над политиката

                        Видео от Италфест 2011

                        Коментар


                          #13
                          няма проблем, дизайна го мятам още сега, само дайте реални размери
                          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                          Коментар


                            #14
                            До 2:00 съм на работа ако някой даде размери преди това, ще го направя. Другото което искам да питам а надписа "Fiat Forum Bulgaria www.fiat-bg.org" ли ще бъде?Също ме интересува дали трябва да е само черно и бяло.
                            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                            Коментар


                              #15
                              Докато ви чакам нахвърлих нещо съвсем набързо. доста е семпло ама само искам да го видите да кажете дали така горе доло си го представяте. Ако може да е цветно ще се развилнея :P
                              Прикачени файлове
                              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                              Коментар

                              Working...
                              X