Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"ПОДАРЯВАМ (тема само за подаръци)"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "ПОДАРЯВАМ (тема само за подаръци)"

    видях в един форум че имат такава тема и реших да погледна оказа се чук тук няма такава обща тема а има тука там някой си подарява по нещо си . Гледам хорицата там си помагт койт с квот може и нему трябва место да го хфърля го дава на някой.Ако смятате че темата неви допада или е некоректна и т.н. може да се изтърка но смятам че би било полезно

    #2
    Аз мисля че е по-добре на отделни теми, или изобщо да се направи цял раздел такъв! Бая хора сме, а Ланчия форума си има за по-малко потребители!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Ще преместя темата в правилния раздел където става обсъждането на предложения за форума.

      Коментар


        #4
        това за раздел сие сетих но както решат шефчетата :P

        Коментар


          #5
          аз имам друга идея, пак която видях в друг форум. Раздел "Направи си сам" и вътре да се съберат всички теми с подробни обяснения за разни самоделки или ремонти. Някой като го сърбят ръцете влиза и си харесва нещо, вместо да претърсва целия форум.
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар


            #6
            reter написа:
            аз имам друга идея, пак която видях в друг форум. Раздел "Направи си сам" и вътре да се съберат всички теми с подробни обяснения за разни самоделки или ремонти. Някой като го сърбят ръцете влиза и си харесва нещо, вместо да претърсва целия форум.
            Теми от този род се публикуват в раздел "Често задавани въпроси, технически параметри и съвети".
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              ами то всъщнос са 2 крайно различни неща това да се направи на раздел тази тема е по добре щото няма да е чак такава лудница и обарквация а иначе и това което казваш ти е добро щото оня ден търси нещо и 1 час рових из "раздел Тунинг" и пак ненамерих

              Коментар


                #8
                да но там са повече за ремонтни дейности, а други от рода могат да се сложат в този раздел за който говоря. Незнам може и да не е подходящо просто изказвам мнение.
                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                Коментар


                  #9
                  Организацията на форума е по възли и агрегати. В един раздел се обсъждат двигателите, в друг спирачките и т.н. Така по лесно се търси.В един по общ раздел пък са събрани по подробните описания и за да не потъват при появяването на нови теми.Така че раздел "Направи си сам" е именно там.Работи се и по прехвърлянето на по интерсните теми във вид на статии в сайта но за това се изискват хора, а няма желаещи.http://www.fiat-bg.org/index.php/solutions

                  Коментар

                  Working...
                  X