Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ББ и ИК

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Пропуснал съм ги тези реклами Нещо такова видях във форума на Фю’ри... Ама там Болен...т.е. Божилов, няма как, трябва да му се помага на човека... Илко, за да няма хън-мън пуснете един публичен отчет къде отиват парите от реклами. Брошури, флайери, награди, части за сървъра, хостинг и т.н. Относно политическите реклами - мен лично ме дразни, че ме заливат отвсякъде и се радвам, че поне в малкото автофоруми, които посещавам, не ми се налага да гледам нечии мутри. Особено много ме дразнят рекламите на БСП, но това е друга тема, некасаеща форума, щом той се дистанцира от подобна реклама. Макар че точно в предизборен период, от подобна реклама могат да се извадят добри постъпления, с които след това да се направят положителни неща за развитието на форума.

    Коментар


      #17
      За мен рекламта си е реклама. Логично е да не правим разлика между политическа и друга такава - и за двете се плащат еднакви пари.И затова аз не се дразня от политрекламата - т.е. дразня се точно толкова колкото и от другата. Но щом доста потребители не ги приемат така нещата няма проблем да им се угоди - просто вместо бойко ще гледаме БМВ Ако тази реклама предизвиква такива теми, то аз мога да кажа само че тя си е свършила перфектно работата Форумът в момента се самоиздържа от събираните такси за реклама, отстъпката при зареждане на гориво в ЕКО и членски внос от членовете на сдружението.Понеже за повечето суми трябва да се издадат фактури цялото финансиране минава през сдружението "Фиат Форум България". Там има човек от УС който се занимава със финансиите и на всяко общо събрание се отчита каква е сумата и за какво да се харчи.

      Коментар

      Working...
      X