Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекъсването тази вечер ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекъсването тази вечер ...

    Колеги съжаляваме за прекъсването в работата на форума тази вечер.Проблемът е отстранен и занапред не би трябвало да има такива внезапни ситуации.Административен екип на форума

    #2
    Супер,щото много се притесних като не ми се зареждаше няколко часа
    ----------------------------------------------------------------------------
    Fiat Bravo 1.6 97г.(90к.с.), LPG Lovato
    ex.Fiat Punto 1.1 96г.(55к.с.),LPG Lovato
    ex. Fiat Tipo ATG 91г. 1.6(83 к.с.) бензин + газ

    Коментар


      #3
      Аз влизам само и единствено във форума, и просто си помислих че са ми спряли интернета, а то имало някакво прекъсване. Егати зарибявката е тоя форум! Я да взема да гласувам, щото ме кефи...

      Коментар


        #4
        ogi28b написа:
        Аз влизам само и единствено във форума, и просто си помислих че са ми спряли интернета, а то имало някакво прекъсване. Егати зарибявката е тоя форум! Я да взема да гласувам, щото ме кефи...
        Същата работа съм и аз Оги,голяма зарибявка!
        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

        Коментар


          #5
          IvanIanushev написа:
          Супер,щото много се притесних като не ми се зареждаше няколко часа
          преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

          Коментар


            #6
            Вероятно всички вече са получили ЛС с предупреждение че форумът няма да работи в петък през нощта, защото ще се прехвърля на нова машина.Закупен е значително по мощен компютър от сегашния и от събота вече ще сме на него.

            Коментар


              #7
              ilkor написа:
              Вероятно всички вече са получили ЛС с предупреждение че форумът няма да работи в петък през нощта, защото ще се прехвърля на нова машина.Закупен е значително по мощен компютър от сегашния и от събота вече ще сме на него.
              Суупер, а по-нова версия на форума скоро? (дай Боже)

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  здр.и аз сам мн.зарибен от форумчето ни,даже колеги и приятели им е писнало да им говора,пък семейството ми недоволства,че седа на компа.Та снощи се узадачих ко е станало тук,и кат отворих/влезах/ във форума на колегите се притесних мн. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=8776 ии можем ли ни с нещо да помогнем.Прочетах и туй ,,Така че ще завърша с една молба колеги. Нека всеки който е регистриран да влезе и да пусне едно мнение с линк към новият форум и да си го сложи в подписа( митету ще банва наред ама за всеки бан който сложи все някой незапознат все още потребител ще има време да научи истината) а и не може да банне всички, също така не е толкова бърз. Който не се е регистрирал да го направи.,,

                  Коментар


                    #10
                    deadairplane написа:
                    Airfan написа:
                    ilkor написа:
                    Вероятно всички вече са получили ЛС с предупреждение че форумът няма да работи в петък през нощта, защото ще се прехвърля на нова машина.Закупен е значително по мощен компютър от сегашния и от събота вече ще сме на него.
                    Суупер, а по-нова версия на форума скоро? (дай Боже)
                    Ако направиш стария скин за новата версия ....... Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
                    Това не е невъзможно, като се има предвид, че съм РНР програмист. Пък до мен и дизайнер имам.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        Честито за новата машинка,да не е кат комповете на NASA успехи и без аварии вече.Пак дано да мога да качвам редовно снимки,ако моя да им оправа параметрите.

                        Коментар


                          #13
                          Ако някой смята че може да се заеме с прехвърлянето на текущия скин върху phpbb3 - да пише.Базата на форума беше успешно прехвърлена за тест така че единственото което ни спира е скинът.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=36520

                          Коментар


                            #14
                            Няколко неточности на прехвърлящата страница.

                            You see this page because you have forgotten to tell us where you want to go. The URL thy you entered (www.fiat-bg.org - The browser will redirect you automaticly there after 1 min.</p><hr width="50%" size="8" /><h2 align="center">Виждате място, различно от това, което очаквахте?</h2>

                            Виждате тази страница защото сте забравили да укажете мястото, където искате да отидете.Адреса който сте въвели в браузера (forum.fiat-bg.org - браузера ще Ви пренасочи автоматично точно там след 1 мин.</p>Според мен на мястото на "?????" трябва да има www.fiat-bg.org или http://forum.fiat-bg.orgЩе е добре и адреса на логото да бъде променен.П.С. Пиша го в тази тема за да не пускам нова, за нещо което може да се отстрани за 3 мин.
                            Прикачени файлове

                            Коментар

                            Working...
                            X