Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мисля че е нужна лека промяна в правилата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мисля че е нужна лека промяна в правилата

    не ми е приятно да срещам този аватар,очевидно е според правилата , но е добра идея да не е http://forum.fiat-bg.org/images/avat...6554e59da3.gif

    #2
    Дай линк към профила който го ползва.

    Коментар


      #3
      Съгласен съм със колегта.
      преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

      Коментар


        #4
        Що за простотия
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          Предлагам промяна в текста на точка 1.12 от правилата. Текстът да се промени така:Писането на кирилица е задължително. -> да стане:Писането на български език е задължително. Понеже ми омръзна да получавам неграмотно написани ЛС, в които редовно присъстват 4 и 6, и други не-по-правилата-букви. Защото например:"дис текст ис олсоу ритън ин Кирилик летърс, бът ит ис нот ритън ин бългериън ленгуидж. Соу, ду ю ъндърстенд уот ай мийн?" Превод: "tozi tekst su6to e napisan na kirilica, no ne e na bulgarski ezik. I taka, razbirate li mi misalta?"Предварително благодаря, ако сте съгласни.

          Коментар


            #6
            ogi28b написа:
            ...Писането на кирилица е задължително. -> да стане:Писането на български език е задължително. ...
            Подкрепям 100%.

            Коментар


              #7
              Аз също съм за, като могат да се приложат следните сайтове за хората с проблеми в правописа.Както знаем безгрешни хора няма, аз също ползвам тези сайтове!Българска граматика и система за анализ на българския език с проверка на правописа[quote:00d66fb5c7="Lepka2"]Общи правила- След препинателните знаци точка, запетая, удивителна, въпросителна, двоеточие, точка и запетая, се оставя интервал, а преди тях - не! Пишат се плътно до предната дума.- Пред начални и след крайни кавички и скоби се оставя интервал.-

              Коментар


                #8
                Petrov написа:
                Аз също съм за, като могат да се приложат следните сайтове за хората с проблеми в правописа.Както знаем безгрешни хора няма, аз също ползвам тези сайтове!...
                Всичко това е много хубаво, изчетох го с интерес. Ще добавя и още нещо: трябва и книжки да се четат. Правилата се забравят, но когато човек чете редовно книги, които по принцип са на книжовен и правилен български, все нещо остава.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #9
                  Нормална практика ли е други авто форуми да преписват нашите правилата за ползване на форума? Точка по точка Правилата в нашия форум лични на форума ли са[в смисъл човек от форума ли ги е писал] или са копирани от други авто форуми? Задавам тези въпроси защото видях същите правила точка по точка в друг авто форум , които е съвсем млад и едва прохожда
                  Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                  Коментар


                    #10
                    Atanas71 написа:
                    Нормална практика ли е други авто форуми да преписват нашите правилата за ползване на форума? Точка по точка Правилата в нашия форум лични на форума ли са[в смисъл човек от форума ли ги е писал] или са копирани от други авто форуми? Задавам тези въпроси защото видях същите правила точка по точка в друг авто форум , които е съвсем млад и едва прохожда
                    Нашите са взаимствани (копирани) от Ланча форума и след това са направени и доста допълнения.Би било редно и прилично първо да питащ преди да копираш, но... здраве да е ...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Имах покана да посетя този форум и ако имам желание да се регистрирам , отварям правилата и.....виждам някои познати текстове . Осъмних се и веднага отворих Фиат Форум за сверка ......и установих че са направили директен Copy/Paste
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар

                      Working...
                      X