Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна местоживеене

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    От един заклет Авренаджия.

    И аз съм от Аврен и нищо не мога да направя,поне в сайта!Променям ,че съм от София-02 "Красно село",но после пак съм си от Аврен!Някой энае ли цените на имотите там?
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #17
      Re: От един заклет Авренаджия.

      Mitko написа:
      alex12 написа:
      И аз съм от Аврен и нищо не мога да направя,поне в сайта!Променям ,че съм от София-02 "Красно село",но после пак съм си от Аврен!Някой энае ли цените на имотите там?
      От днес за местожителство си е обикновено текстово поле. Можеш да въведеш София и ще си остане София.
      Забелязах,аз си оправих мойто
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #18
        Ама защо си сменяте местожителството..., голям хит е да си от Аврен, даже смятах и аз да се преместя там! Много Фиат - на едно място, все-едно, че си в Италия!

        Коментар


          #19
          Re: От един заклет Авренаджия.

          Mitko написа:
          От днес за местожителство си е обикновено текстово поле. Можеш да въведеш София и ще си остане София.
          Това пък си има друг недостатък - новорегистрираните колеги изписват местожителството на Латиница, но ще го преживеем. Няма нищо идеално на този свят все пак...
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            Re: От един заклет Авренаджия.

            kiro_of_the_day написа:
            Няма нищо идеално на този свят все пак...
            Има компромисен варият ... погледнете форума: http://www.lancia-bg.com/forum ПоздравиИвайлоп.п. Не искам да засегна/обидя/предизвикам спор и каквото и да е там .....
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #21
              Mitko написа:
              ....
              Да точно за това говоря, че е компромисен вариант и най доброто за момента което може да се измисли .... поне от мен
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #22
                стига де,какво му е на това сам човек да си напише местожителството,а трябва да избира???????????????????????????????,било на латиница-и какво неможе да се прочете ли,като се види някой че го е написал на маймуница да му се прати ЛС да си го смени

                Коментар


                  #23
                  еми дайте на някой права да се занимава само с това

                  Коментар


                    #24
                    Не могат да се дадат права само за това, а и защо е нужно, след като човекът може да си избира от поле - много по-лесно ще е и за него.
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #25
                      мое мнение е товано няколко пъти питах защо няма София/Дружба2и никой не ми отговоригледам в момента все още си ми седи дружба2,но в списъка го няма

                      Коментар


                        #26
                        pugsy написа:
                        мое мнение е товано няколко пъти питах защо няма София/Дружба2и никой не ми отговоригледам в момента все още си ми седи дружба2,но в списъка го няма
                        погледни: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...728&start=11А за другото - опитай сега да промениш профила си ....
                        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                        Коментар


                          #27
                          офф няма значениеняма какво да му гледам там съм написал какво мисляза какво да го променям,на мен така ми харесва София/Дружба2,а не София Искър ????

                          Коментар

                          Working...
                          X