Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

може би поредното глупаво предложение!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    може би поредното глупаво предложение!?

    Здравейте колеги,знам че българите не сме много единни и инициативни,но ми хрумна една идея която ако изобщо може да се реализира ще е много добра и благородна.Сигорен съм че всички много се кефите на раздела тунинг и следите с интерес проектите на колегите - визирам ici и 2000 20v turbo, надъхвате се и си мечтаете за момента когато можете и вие да отделите средства и да направите колата си по-можеща или по-добре изглеждаща.По някакви груби данни има над 11000 регистрирани потребители във форума,редовните са къде къде по-малко, но замисляли ли сте се ако по някакъв начин всеки дава примерно някаква незначима сума на месец за определен фонд на форума и на няколко месеца да се излъчи произволен щастливец на който колата му да се тунингова от събраните пари така ще има повече интересни теми в раздела тунинг и на повече колеги ще бъдат щастливи нещо като тото-то само че там много рядко се печели.идеята е зелена и недоразвита друг е въпроса колко е реална,но при популяризация и желание има как да се реализира всичко.Или с две думи можеме да си направиме Pimp my ride по нашенски или

    #2
    Re: може би поредното глупаво предложение!?

    с предположението ти съм съгласен.с предложението - не съм

    Коментар

    Working...
    X