Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Досадни реклами във форума!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    u_bo написа:
    Kuku написа:
    А Пасарела има право да ни нарича крадци, защото така му изглеждало?!
    виж сега, прекалено докачливи нещо станахте, нормално ли е според теб?аз не намерих никъде такова определение от пасарела.ако ме коригираш - веднага ще призная грешката си.а по-скоро проблема е в НАТРАПЧИВАТА реклама.никой не се е изказал против рекламата, а само против натрапчивата такава.най-много ме учудва, че хора ,които претендирате да сте загрижени за форума,се направихте на ощипани моми когато в прав текст ви се каза,че подбни реклами във вид на постове са :- лош вкус-натрапчиви-досадни-РАЗВАЛЯТ АТМОСФЕРАТА НА ФОРУМА - това е най-важното,а не парите.Някой ден може и да го разбереш.
    Значи - рекламата Ви разваля кефа А?Колеги модератори - абе защо не вземете и по една свирка да им направите за да им върнете кефа!?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #47
      kiro_of_the_day написа:
      Значи - рекламата Ви разваля кефа А?Колеги модератори - абе защо не вземете и по една свирка да им направите за да им върнете кефа!?
      ако имаш проблеми, не мисля , че тук е мястото да си освобождаваш нервите .но поста ти е орределено съобразен с правилата на форума господин ’почетен’ ....

      Коментар


        #48
        u_bo написа:
        Kuku написа:
        А Пасарела има право да ни нарича крадци, защото така му изглеждало?!
        виж сега, прекалено докачливи нещо станахте, нормално ли е според теб?аз не намерих никъде такова определение от пасарела.ако ме коригираш - веднага ще призная грешката си.а по-скоро проблема е в НАТРАПЧИВАТА реклама.никой не се е изказал против рекламата, а само против натрапчивата такава.най-много ме учудва, че хора ,които претендирате да сте загрижени за форума,се направихте на ощипани моми когато в прав текст ви се каза,че подбни реклами във вид на постове са :- лош вкус-натрапчиви-досадни-РАЗВАЛЯТ АТМОСФЕРАТА НА ФОРУМА - това е най-важното,а не парите.Някой ден може и да го разбереш.
        Теб ако някой те обвини в кражба и облагодетелстване за/от нещо в което си вкарал много нерви, време и пари - как ще се почувстваш?В момента не съм в управата нито на сдружението, нито на форума, но дълго времесъм бил модератор и администратор - и знам какво е. Затова се чувствам съпричастен (и реагирам дори по-разпалено от сегашните колеги. п.п. Да - "почетен " съм и сигурно има защо - помисли за това преди да иронизираш. Защото съм допринесъл и аз според възможностите си, за да се пънат тука всякакви сега... Няма ненаказано добро - хората са си го казали.И не - нямам никакви проблеми - поне не повече от нормалното.
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #49
          Re: Досадни реклами във форума!

          Уважаеми модераторски екип, Защо позволявате честността Ви да поставя под съмнение някой, който е способен да напише това:
          PASSARELLA написа:
          Апартаментите и мазетата Киро, ти ги обират същите тия, на които ще дарявате климатици и дрехи ! Щото вместо да ги подарявате по коледа на мангалите и на идиотчетата, вземете ги дарете на едно училище, където учат млади, нормални деца. Дарете ги на едно РПУ. Дарете ги някъде, където ще са от полза и най-вече дарете ги на някой, от който нещо зависи! Защото не са бъдещето на България слепите и сакатите и циганчетата в домовете!
          Взето от тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=35429&start=15
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #50
            Киро, какво му се палиш на този, който иска да затрива България - родината си!? И, който един път е против протестите, а в следващият момент се засилва да протестира?
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #51
              u_bo написа:
              Kuku написа:
              А Пасарела има право да ни нарича крадци, защото така му изглеждало?!
              виж сега, прекалено докачливи нещо станахте, нормално ли е според теб?
              Не, не сме станали прекалено докачливи, а просто до сега сме били прекалено толерантни, което е напълно нормално, но в момента в който някой ми каже, че лично се облагодетелствам, т.е. крада, толерантността ми остава леееко на заден план Предложих на колегата "2000 20в турбо" сега ще предложа и на теб, и на Пасарела - моя пост в организацията е вакантен и при първа удобна възможност ще ви издигна кандидатури - заповядайте на Общо Събрание, платете си членски внос и един от вас ще има моралното и финансовото удоволствие да заеме силно облагодетелствания пост на Главен секретар Като начало, за да покажете необятната си любов към Сдружението и Форума, можете да организирате за потребителтие един пролетен събор - приемето го като предизборна кампания Даже жокер ше ви дам - края на Март в централна България

              Коментар


                #52
                Vladim написа:
                Киро, какво му се палиш на този, който иска да затрива България - родината си!? И, който един път е против протестите, а в следващият момент се засилва да протестира?
                защо ли това ми напомня на : ’ а вие защо биете негрите?’това , че сега някой е прав , няма да се промени каквито и предишни негови изцепки да дадеш като пример.
                Kuku написа:
                Не, не сме станали прекалено докачливи, а просто до сега сме били прекалено толерантни, което е напълно нормално, но в момента в който някой ми каже, че лично се облагодетелствам, т.е. крада, толерантността ми остава леееко на заден план Предложих на колегата "2000 20в турбо" сега ще предложа и на теб, и на Пасарела - моя пост в организацията е вакантен и при първа удобна възможност ще ви издигна кандидатури - заповядайте на Общо Събрание, платете си членски внос и един от вас ще има моралното и финансовото удоволствие да заеме силно облагодетелствания пост на Главен секретар Като начало, за да покажете необятната си любов към Сдружението и Форума, можете да организирате за потребителтие един пролетен събор - приемето го като предизборна кампания Даже жокер ше ви дам - края на Март в централна България
                А аз мисля , че много се измести ТЕМАТА - тя беше за натрапчивостта на рекламите пуснати като постове.Нека се съсредоточим върху това.А въпроса кой , какво и как прави за това да има форум и дали това , че е направено сдружение ще подобри качеството на един форум - просто не е в основата на тази тема. Имам мнение по въпроса, но не в тази тема ще го споделя.

                Коментар


                  #53
                  А в коя тема ще го споделиш?Нещата са свързани и до колкото си спомням, точно в тази тема за рекламите, не кой да е, а самия автор нарече председателя и членовете на Сдружението "облагодетелствани"

                  Коментар


                    #54
                    Ненужно темата стана малко груба Не мисля, че малко реклами са такъв проблем, че да обезличи това, което ни предлага сайта и особено форума.Аз лично с удоволствие бих подпомогнал сайта, чрез дарение, членски внос или някаква друга форма на финансова помощ..Спестявал съм пари от калпави майстори, за неща, които човек сам може да си отремонтира по колата, и то само със съветите на препатили като мен, тук в този форум.И като добавим приятелската атмосфера, новите хора с които се запознаваме, проблемитe, които си споделяме и помагаме.Мисля, че едни реклами не могат да ми развалят удоволствито да влизам тук.А пък и никой не ни е опрял пистолет до челото, да посещаваме или да даваме пари за каквото и да било по сайта, нали?Лично мнение, мир вам
                    Ползвайте мигачи!
                    Sometimes I feel like screaming

                    Коментар


                      #55
                      u_bo написа:
                      Vladim написа:
                      Киро, какво му се палиш на този, който иска да затрива България - родината си!? И, който един път е против протестите, а в следващият момент се засилва да протестира?
                      защо ли това ми напомня на : ’ а вие защо биете негрите?’това , че сега някой е прав , няма да се промени каквито и предишни негови изцепки да дадеш като пример.
                      Това, че за теб е прав не означава, че е прав и за мен! Единственото за, което е прав е, че рекламите са досадни, но няма начин! Като започнеш от тези по радиото докато го слушаш в колата, или тези, които ти прекъсват любимия филм, или листовките, които ти пускат в пощата, или си намираш под чистачката... Не съм убеден, за форума може да се издържа само от членски внос! Защото не повече от 20-30% от присъстващите тук ще го плащат. Като гледам, колко питанки има за закърпване на положението по някой технически проблем, а не решението му със закупуване на ноча част мога да си направя равносметка, че много от потребителите няма да имат възможност да плащат! Така, че спасението е рекламата, ако искате този форум да продължава да го бъде, а не да бъде хакнат, или сървъра замине...Предлагам да се пусне една тема в която да се обяви, колко пари ще трябват за нов сървър и за трансформиране на скина към новата платформа. А по-нататък да стане ясно, как се става член на сдружението и, как се плаща членски внос!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #56
                        Точно така, нека пуснем тема за нужни финансови средства, със сметка и тн. ,както го правим за дарителските компании . Нещо такова исках да кажа, когато Владим ме запита за членския внос...
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                        Коментар


                          #57
                          Ех, човек да не отиде на село за ден-два Вижте сега, аз също съм против рекламите като цяло. И мен ме дразнят много неща. Но както ви е казал по-горе Авео - врътвате за части от секундата скрола и готово.

                          Коментар


                            #58
                            kiro_of_the_day написа:
                            АМАН ОТ ГОТОВАНКОВЦИ-МЪРМОРКОВЦИ!ДОСЕГА ЗА ТОЗИ ФОРУМ И СДРУЖЕНИЕ ПАРИ САМО СА ДАВАНИ И ТО ОТ ДЖОБОВЕТЕ НА СЪЩАТА ТАЗИ МАЛКА ГРУПА ХОРА, КОЯТО НЕКВИ ДРИШЛЬОВЦИ ТУКА Я ОБВИНЯВАТ В ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНЕ!!!(ПОНЕ ЗА БЛИЗКОТО БЪДЕЩЕ ОТ 1-2 ГОДИНИ СЕ ОЧЕРТАВА ТОВА ДА ПРОДЪЛЖИ!)ОТ СЪЩАТА ТАЗИ МАЛКА ГРУПА ХОРА (И АЗ СЪМ ИМАЛ ЧЕСТТА ДА СЪМ В НЕЯ ПРЕДИ), КОЯТООТДЕЛЯ ОТ ЛИЧНОТО СИ СВОБОДНО ВРЕМЕ, ПРЕЗ КОЕТО МОЖЕ ДА Е СЪС СЕМЕЙСТВОТО СИ НАПР., ОТДЕЛЯ ПАРИ ОТ СВОЯ ДЖОБ, ВМЕСТО ДА КУПИ НЕЩО ЗА СЕМЕЙСТОВТО СИ НАПР., ТРОВИ СИ НЕРВИТЕ СЪС ВСЯКАКВИ ОЛИГОФРЕНИ ДЕТО ЩОТ ИМ СКИМНАЛО И ПОЧВАТ ДА ТЪРСЯТ СМЕТКА... И СЕГА, КОГАТО ВЕЧЕ ИМА СДРУЖЕНИЕ И НЕЩАТА СЕ РАЗДВИЖВАТ ПАК БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЛИЧНИТЕ УСИЛИЯ, ВРЕМЕ И СРЕДСТВА НА ТЕЗИ ХОРА, КОГАТО ТЕ СЕ ОПИТВАТ ДА ВДИГНАТ ФОРУМА И СДРУЖЕНИЕТО НА КРАКА - ЗА ДА МОЖЕ ТЕ ДА СЕ САМОИЗДЪРЖАТ ОТКЪМ ФИНИКИЙСКИ ЗНАЦИ - СЕ НАДИГА ВОЙ!ИМАЛО РЕКЛАМИ - АМИ ЩЕ ИМА! ДРАЗНЕЛИ ГИ - АМИ И МЕН МЕ ДРАЗНЯТ, НО КОЛКО НЕЩА В ТОЯ ЖИВОТ ВИ ДРАЗНЯТ, НО НЕ МОЖЕ БЕЗ ТЯХ? ВМЕСТО ДА НАДИГАТЕ ВОЙ - КЛИКАЙТЕ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕВЪРХУ ТЕЗИ РЕКЛАМИ - ТАКА ЩЕ ПОМОГНЕТЕ С КАКВОТО МОЖЕТЕ НА ФОРУМА ДЕТО УЖ МНОГО ГО ОБИЧАТЕ! ТИПИЧНО ПО БЪЛГАРСКИ - НЕМА НЕМА - ПА ТОКУ СЕ ЯВИ НЕКОЙ ДА ДАВА АКЪЛ И ДА ПРЕДЯВЯВА ПРЕТЕНЦИИ КЪМ НЕЩО ДЕТО МУ Е ДАДЕНО НАГОТОВО АМА ВИДИШ ЛИ - НЕ МУ ХАРЕСВАЛО - КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА - ИЗЧЕЗНИ ОТ ТОВА МЯСТО! ТЕМАТА ТРЯБВА ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ СПОРЕД МЕН.П.П. НЕ СЪЖАЛЯВАМ И НЕ СЕ ИЗВИНЯВАМ НИТО ЗА ГОЛЕМИТЕ БУКВИ НИТО ЗА ЕПИТЕТИТЕ, КОИТО ИЗПОЛЗВАХ!АКО НЯКОЙ СЕ ЧУВСТВА ОБИДЕН - ДА ДОЙДЕ ДА МИ ГО КАЖЕ В ОЧИТЕ.
                            По въпросната тема нямам особено отношение, или по-скоро имам - рекламите не ми пречат, защото разбирам, че са нужни. А и ако някой печели от това - още по-добре. Ама този пост и тези обидни определения нещо..... Или и тук стана като всичко в държавата ни - правилата важат за едни, а за други не?!?
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #59
                              Кое, баце, НЕ важи за всички в този форум?

                              Коментар


                                #60
                                Няма да модерирам нищо в тази тема понеже още първият и пост беше достоен за коригиране.Реших че вместо това може да обясня човешки защо се налага да показваме реклами (според мен всички реклами са досадни в някаква степен)Но обвивяването на някого в това че бил извършил нещо нередно без дори да се знае истината (и дори без да иска да я научи защото аз тъкмо това предложих) се нарича КЛЕВЕТА.За последен път ще го кажа - няма случай изкарани от реклами или събрани средства да са се ползвали за нещо различно от нуждите на форума и неговите потребители.Ако екипът който поддържа форума реши, че е целесъобразно добавянето на още един рекламен банер, то той ще бъде добавен.

                                Коментар

                                Working...
                                X