Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисквитки за "Vista"?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бисквитки за "Vista"?!

    Колеги, много ви моля, кажете ми къде се намират бисквитките на "Windows Vista", къде ли не рових и не, и не Аз, че не разбирам от компютри - не разбирам, ама все си мислех, че поне мога да чета.... E, от "Microsoft" явно не са съгласни Благодаря предварително

    #2
    С кой браузър е тази Виста. На Internet Explorer 7 се командват от тук:
    Прикачени файлове
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Да, с "Интернет Експлорер 7" е - какво трябва да стане в тези настройки, защото те сега са точно в положение "Медиум"

      Коментар


        #4
        Не казваш какъв проблем имаш, но в общия случай нещата се оправят с триене: От меню "Tools" - "Delete browsing history" - "Delete All".
        Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

        Коментар


          #5
          Ами, имам бутон на интернет експлорера за бърз достъп до форума, натискам го и ми се зарежда форума, пиша си потребителското име и паролата, отбелязвам "Автоматично влизане" и влизам в профила си във форума, а след като прочета новите теми затварям прозореца, без да натискам "Изход", защото съм му казал да ме помни После се опитвам пак да влезна във форума чрез бутона за бърз достъп, НО не ми помни потребителското име и паролата - трябва отново да ги пиша

          Коментар

          Working...
          X