Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Линк "Всички актуални мнения" некоректна работа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Линк "Всички актуални мнения" некоректна работа

    забелязах проблема преди 2 или 3 до 4 дни извинявам се за неточносттакато вляза във форума и кликна на линка, се отваря ’Няма теми отговарящи..."ако кликна след 1 минута - отварят се темите писани през тази 1 минута.няма разлика дали го правя от друг компютър и от друг браъзър ???Какво да се прави ???

    #2
    ами пробвай да си изтриеш cookite-то и да се логнеш отново
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      И при мен се получава ,понякога.Другия проблем е че обикновенно не зарежда мненията от първия път,стои си само заставката на форума и трябва да "опресняваш".

      Коментар


        #4
        null.zero написа:
        ами пробвай да си изтриеш cookite-то и да се логнеш отново
        ееее, да те не похвали човек,нали съм писам, че става и с различни браузъри и компютри !!!

        Коментар


          #5
          SHB написа:
          ...Другия проблем е че обикновенно не зарежда мненията от първия път,стои си само заставката на форума и трябва да "опресняваш".
          това му е защитата от сърч флууд

          Коментар


            #6
            Аз разглеждам форума само през този линк - нямам проблеми ... И винаги след като отворя в нови табове всички страници на списъка с непрочетени теми натискам "Маркирай като прочетени всички форуми"Чак тогава започвам да чета ...Важно е линкът да се ползва веднага след логване във форума. Ако преди това се отвори някоя тема понякога наистина не открива нови теми.Тази функция е реализирана с търсачката а както знаем в тази версия тя е куца...Работи се обаче по преминаване към нова платформа ...

            Коментар


              #7
              u_bo написа:
              null.zero написа:
              ами пробвай да си изтриеш cookite-то и да се логнеш отново
              ееее, да те не похвали човек,нали съм писам, че става и с различни браузъри и компютри !!!
              ами виж сега, на твоето РС се запазва cookie, а на сървъра - session. те са взаимно свързани. в session-а или в базата данни на форума се запазва времева щампа - кога ти е било последното посещение (в конкретния случай не знам точно как е реализирано). следователно ако имаш ти проблем - проблема е в тази времева щампа, особено щом ти го прави и от различни компютри и с различни браузъри. според мен това може да се дължи на:* невалидна времева щампа в сесията / базата данни* някакъв странен проблем с часовата зона настроена в профиласпоред мен сайта си мисли че си го посетил последно някъде в бъдещето, следователно още няма толкова нови теми които да не си прочел.
              Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
              Moonsteppers - All over the world and beyond ...

              Коментар


                #8
                Така е. Забравих по горе да напиша че друго решение на проблема е всеки път преди да се затвори страницата на форума да се натиска "Изход"

                Коментар


                  #9
                  ilkor написа:
                  Така е. Забравих по горе да напиша че друго решение на проблема е всеки път преди да се затвори страницата на форума да се натиска "Изход"
                  това с изхода го открих,НО преди си работеше коректно и без да се логвам аут

                  Коментар


                    #10
                    u_bo написа:
                    ilkor написа:
                    Така е. Забравих по горе да напиша че друго решение на проблема е всеки път преди да се затвори страницата на форума да се натиска "Изход"
                    това с изхода го открих,НО преди си работеше коректно и без да се логвам аут
                    ъпдейти ’ИЗХОД’ вече не помага,моите предположения- или компютъра хостващ форума има нужда от рестарт- или е променен ’критерия’ за нови мнения и кукитата не се интерпретират коректноопределено има проблем, но въпроса е дали някой ще направи нещо?поне един рестарт е работа за 15 секунди и 5 минути чакане.

                    Коментар


                      #11
                      проблема е локализиранпоявява се ако веднъж се влезе във http://forum.fiat-bg.org/а после във http://forum.fiat-bg.org/та те така

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми показва това и по някой път 10 пъти трябва да рефрешвам
                        Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                        ZFA16000002608488

                        ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                        Коментар


                          #13
                          nanobanano написа:
                          На мен ми показва това и по някой път 10 пъти трябва да рефрешвам
                          това му е защитата от сърч флууд

                          Коментар


                            #14
                            SHB написа:
                            nanobanano написа:
                            На мен ми показва това и по някой път 10 пъти трябва да рефрешвам
                            това му е защитата от сърч флууд
                            Дори така да е в повечето случаи от първия път ми отказва
                            Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

                            ZFA16000002608488

                            ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

                            Коментар


                              #15
                              проблема става , когато в края на урл-а ми се добави sid0329482098098142тоест некав, sesssion ID и номер (различен всеки път) .а сега админа да дава лекарство има и неква зависимост дали е написаноhttp://fiat-bg.otg/forumилиhttp://ww....otg/forumно нея не съм я хванал на 100%май като има www и sid се сгомн..ват нещата

                              Коментар

                              Working...
                              X