Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подраздел "Масла" и "Гуми"!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #17
      Pecho написа:
      А за важните теми: много отдавна съм предложил да се възприеме едно просто правило - не повече от 5 важни теми в раздел. Ако вече има 5 такива и трябва да се прави нова тема важна, една от старите трябва да загуби този статут. Наистина е много досадно прескачането на купища вехти писания, докато човек стигне до същинското четиво.
      Относно това - в дизеловия раздел има тема: По-важното от Раздел Дизел. Ако във всеки раздел се направи такава тема и тя се казва "По-важните и интересни теми от раздел ХХХХ", ще има само една важна тема в началото. Мисля че е добре. Подкрепям и текущото прдложение, заради което е отворена темата. Подраздел "Гуми, акумулатори, масла и други консумативи"

      Коментар


        #18
        В "Общи приказки" има цели 3 съобщения и 10 "важни теми"! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 А за предложението ми за подраздели ще се сетите пак, като застудее, или падне първият сняг... Yellow_Flash_Colorz_PDT_26
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Аз също съм ЗА идеята за такъв раздел.Това са вечните евъргрийни и няма нищо лошо да им отделим заслуженото внимание като такива Освен това не виждам абсолютно никакъв негатив да има дори и повече раздели.Като изключим работата по преместването на темите от едно нясто на друго, след това остава само едно по-добре структурирано съдържание!
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #20
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              КонсумативиПериодични обслужвания, масла, филтри, ремъци, гуми

              Коментар


                #22
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #24
                    Перфектно свършена работа! Поздравления за което! :D

                    Коментар

                    Working...
                    X