Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Кредор-а, кирилицата и Opera във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Кредор-а, кирилицата и Opera във форума

    Колеги (които знаят), само при мен ли има ядове с писането на мнения във форума, ползвайки Opera? Проблема е, че Кредор-а реагира на Ctrl и сменя клавиетурата, съответно спират да бачкат всякакви комбинации с контрол-а. Другия проблем е, когато се пише нещо и в самия текст искаш да добавиш нещо и не дава, директно пише на края на всичко написано, после копи-пейст трябва и така... Мислех отначало, че просто компа ми се е омазал, но след 3 вече преинстала проблема си остава. Сега забелязвам, че на Фирефокса от работа кредора не реагира на натискане на контрол, даже няма и буквичките в поленцето, просто си седи сиво.Въпрос 1: Къде може да се настрои Операта за няма тези бъгове и дали е от мен?! В други форуми и въобще на други места подобни ядове нямам.Въпрос 2: Знае ли някой за някой малък, лек и бърз браузър който да няма проблеми с Флаш, Джава, използваната памет и други подоби простотии? Засега Опера е най-лекото, което съм намирал.Грешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колега... и аз имам същият проблем при ползване на Опера. Спасението е да сменяш с цъкане на мишката иконката долу с кирилица и латиница, а полето на кредора тук да седи на EN. Досадно е, но се свиква! :D
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Аз също имах точно същият проблем с Опера, даже бях писал......реших го кардинално - Мозила...

      Коментар

      Working...
      X