Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ми е чел темите?... Може би е въпрос към админ-ите....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кой ми е чел темите?... Може би е въпрос към админ-ите....

    Не съм влизала във форума близо три дни. Днес влязох и като цъкнах да видя всички актуални мнения, се оказаха само три. Как става тоз’ номер? Всички други теми ми излизат като вече прочетени?Странен казус, но зададен в неподходящият раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Понякога се получава така и при мен... получава се и с IE и с Firefox! Не задълбавайте защото такива казуси винаги стигат до задънена улица! :D
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        понякога кукичките дават дефекти, случвало ми се е ако отворя линк от форума в нов прозорец, и всички теми да ми станат прочетени във всички прозорци. Трия куките, и нещата стават ок. Ама я верно си смени паролата

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            ма вий сериозно ли? май имаше едни хапчета за параноя... ще проверя и ще ви поръчм по една кофа а сериозно - от коокитатта е ефекта с ’прочетените ’ теми.

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                deadairplane написа:
                u_bo написа:
                ма вий сериозно ли? май имаше едни хапчета за параноя... ще проверя и ще ви поръчм по една кофа а сериозно - от коокитатта е ефекта с ’прочетените ’ теми.
                Ами как да ти кажа, СЕРИОЗНО. Форума беше хакнат на скоро и "хакера" е влизал с месеци и си е копал. Какво би му попречило да си вземе паролите на други узери за да има от къде да влезе пак следващия път. Толкова ли е трудно да си смениш паролата? Иначе веярно проблема най-вероятно е от кукитата, ама ако се окаже, че не това е проблема?Това си е превантивна мярка и не ковства никакви усилия.
                добре де добре. успокойте се , дишайте дълбоко. За вас колега ще поръчам от хапчетата на едро и на "примосионална сина" има времево ефективни и неефективни методи за хакване.... ма това е една тема дето не ми е интересна.Искам да кажа : колеги има здравословна и нездравословна параноя.ПРАВЕТЕ РАЗЛИКА ! peace!

                Коментар


                  #9
                  При мен този проблем е постоянен ако съм с Firefox, на 2-3 щракания и се маркират всички като прочетени. С IE се държи по-стабилно форума и ползвам IE само и единствено за 2-3 форума, че са на phpbb.

                  Коментар

                  Working...
                  X