Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за начално влизане във форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за начално влизане във форума

    Регистриран съм отдавна и във форума влизам след което трябва да си въведа потребител и парола, в началната страница има тия данни, но като ги въведа ми отговаря "Потребителското име и паролата не съвпадат или не сте регистриран" това защо се получава?
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Всеки път ли си въвеждаш потребителско име и парола и ако да,това нарочно ли си го направил?Питам понеже ако влезиш през вход,там си има чекнато да те запомни и после те логва автоматично.Сигурно нарочно си го направил така де,ти си знаеш защо.А по въпроса ти,някой от администраторите сигурно ще ти даде отговор.

    Коментар


      #3
      Виждам го чека разбира се и съм го прочел и съм го чеквал, но то не ме пуска дава ми горепосочената грешка. Обаче като вляза във форума и там си въведа името и паролата си влизам нормално, това го писах и по-горе, но явно си пропуснал, от др. страна понякога ми запомня паролата и името а понякога не, тези запомняния са доколкото знам в Cookies и могат да изчезнат ако правя профилактика, но след това понякога ги запомня а понякога не както е в момента.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        Да не би да опитваш да влизаш в сайта (http://www.fiat-bg.org/) с името и паролата за форума (http://www.fiat-bg.org/forum/)? Двете регистрации са съвсем отделни и различни (не че не можеш да се регистрираш и в сайта със същото име и парола, стига да не е заето ).
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Pecho написа:
            Да не би да опитваш да влизаш в сайта (http://www.fiat-bg.org/) с името и паролата за форума (http://www.fiat-bg.org/forum/)? Двете регистрации са съвсем отделни и различни (не че не можеш да се регистрираш и в сайта със същото име и парола, стига да не е заето ).
            Да точно така правя, но незнаех че са различни и защо е така, каква е разликата?
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Сайтът и форумът работят на две различни софтуерни платформи (съответно Joomla и phpBB), всяка от които има собствена база данни с потребители. Съществуват някои решения за връзка между тях, но резултатите не са особено задоволителни.В момента регистрацията в сайта има смисъл, ако искате да пуснете обява в секция Обяви или желаете да станете автор и да допринесете за попълването на сайта с информация.За да не стават повече грешки, скрих формуляра за бързо влизане на сайта и оставих само линк към входа (и добавих още пояснения на съответната страница). :D
              FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                Да използвам темата, за да си кажа и аз болката Въвеждам потребителско име и парола и нищо-пак ми излиза началния екран за въвеждане. От 2-рия път става, но вече няма нови мнения. Това ме дразни особено много . Не знам какво стана. Това е от няколко седмици. Ползвам мозила. Правеше ми го само в къщи и си мислих, че е нещо от браузъра, обаче днес стана и на работа. Освен това след като съм се регнал вече и затворя мозилата, при ново влизане пак ми иска име и парола.Не съм сигурен, че проблема не е при мен, но все пак да попитам може да се е случвало и на други.Току що пробвах с IE и няма проблем. Явно нещо не се разбират и мозилата.Пропуснах да кажа, че това не става винаги а в около 90% от случаите.
                Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                BMW X3 3.0D Aut

                Коментар


                  #9
                  Такова оплакване е имало и от други потребители в този раздел съм писал по подробно. Явлението не е масово но до сега има поне 5-6 случая. За сега решението е да се изтрият куки файловете от форума на съответният браузер с който има проблем. До сега това е решавало проблема винаги.

                  Коментар


                    #10
                    Мерси, ще пробвам в къщи и ще пиша дали е дало резултат.
                    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                    BMW X3 3.0D Aut

                    Коментар


                      #11
                      На първо четене помогна Благодарско.
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        Леко извън темата, но като стана дума... Във връзка с кукитата - препоръчвам ви една много удобна програмка, с която буквално с 2 щраквания на мишката можете да изтриете кукитата, историята, кеша на браузъра, временните файлове на куп програми и др. (всичко това подлежи на настройка). Отгоре на всичкото е безплатна! Disk Cleaner: www.diskcleaner.nl
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар

                        Working...
                        X