Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за Чат канал на форума! ЗА и ПРОТИВ.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за Чат канал на форума! ЗА и ПРОТИВ.

    Забелязвам, че доста колеги се интересуват и занимават с компютри и може да им се намери някоя Пентиумка2 на 400 за едно примерно комуникейшън сървърче ако мога така да се изразя. на него да се пусне една конференция на Скайп примерно или некой бот в mIRC. не знам как ще ви се стори идеята но определено се надявам да има ентусиазурани така може хем да се губи време (за тези като мен които работят и през ношта) хем има някаква възможност за по РЕАЛНОВРЕМЕННА комуникация. било то за проблеми или просто за лафче.Както казвам след всички мои идеи....Приемма и критики (за днес май са 2 идеите)и така Успех на всички и очаквам бурен дебат :D :D :D
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    На subs.unacs.bg съм сложил някакъв shoutbox направо във форума, сигурно и за phpBB ще има нещо такова. По-добре е директно във форума. Ще товари малко 1 таблица със сесии, дано е здрав сървъра
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      Звучи добре. Подкрепям. Ewing - за днеска даваш добри идеи

      Коментар


        #4
        аз съм хем за да има нещо подобно хем да няма, мисля че малко се обезмисля форума в този случай...а и мисля че доста неща стават полезни точно като се пишат във форума а ако са в някакъв чат просто никой няма да ги вижда...а и нали всеки има оставен скайп ицкю хах и т.н. може да има някакво бутонче във форума където да се отваря някой чат но да не е отворен от момента на отваряне на страницата а само при желание за да не товари...иначе ще е полезно за спешни случаи да намериш бързо съвет
        Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
        BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
        BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

        Коментар


          #5
          Твърдо ЗА. може да помогна с нещо ако трябва.Дайте да измислим име да направя и един чат канал в Унибг.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            kiselo написа:
            а и мисля че доста неща стават полезни точно като се пишат във форума а ако са в някакъв чат просто никой няма да ги вижда...

            Коментар


              #7
              Аз също мисля, че като се пише във форума нещата се виждат от много други хора, които могат да изразят мнение. Иначе чат - програми - дал господ. :D
              Brava 1.6 16v ELX 2001г.
              Punto М2 1.2 SX 2000г.
              МРАЗЯ НАП!!!

              Коментар


                #8
                по-скоро си давайте скайповете, ако трябва в една тема, начини за връзка.Форума не е точно начин за връзка, а начин за споделяне на мнения, които остават и се търсят като информация.Тоест, не е ок да споделиш нещо лично, което може после да се види, но е ок да споделиш нещо важно за фиатчето и други да го видят.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Звучи добре. Подкрепям. Ewing - за днеска даваш добри идеи
                  мерси мерси infineon: името е лесно "fiat-bg" ili "fiat-forum-bg"мен идеята за чата ми е защото има много теми които се превръщат на чат с ....-найсе подстраници, а такива неща може в чат да се обсъждат, иначе това че във форума се виждат много неща като информация е абсолютно така, както каза kiselo, също така и ми хареса идеята за нещо като чат тука и да се отваря с бутон. и който се е логнал при желание да се логне и в чата. само че тука навлизаме в много тъмна за мен територия, а имено Уеб-дизайнът и програмирането иначе идеята е супер
                  Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                  182A4.000 IAW49F
                  LPG - Lovato EasyFast
                  ----------------------------
                  "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                  Коментар


                    #10
                    Ewing написа:
                    ogi28b написа:
                    Звучи добре. Подкрепям. Ewing - за днеска даваш добри идеи
                    мерси мерси infineon: името е лесно "fiat-bg" ili "fiat-forum-bg"мен идеята за чата ми е защото има много теми които се превръщат на чат с ....-найсе подстраници, а такива неща може в чат да се обсъждат, иначе това че във форума се виждат много неща като информация е абсолютно така, както каза kiselo, също така и ми хареса идеята за нещо като чат тука и да се отваря с бутон. и който се е логнал при желание да се логне и в чата. само че тука навлизаме в много тъмна за мен територия, а имено Уеб-дизайнът и програмирането иначе идеята е супер
                    Намерих доста модули за чат които биха ни свършили работа но ще трябва да почакате за имплементирането щото не е много лесно.Идеята не е лоша, но трябва да се намери подходящ и безопасен модул.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      GTipo аз не бързам, предполагам и другите колеги.
                      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                      182A4.000 IAW49F
                      LPG - Lovato EasyFast
                      ----------------------------
                      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                      Коментар


                        #12
                        Абе полезно ще си е за такива като мене които в момента няма какво да правят, чакам приятелката ми да се прибере отнякъде, и вместо да се чудя коя от всичките спам-теми да изпълня с безсмислени постове, щях да го направя в чата Представям си само ако работеше тоя чат, и се започне там да се спори по оная тема софия срещу софия, какво щеше да е... не 500, а сигурно 5000 мнения щеше да има само за ден.

                        Коментар

                        Working...
                        X