Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мобилен достъп до Фиат Форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мобилен достъп до Фиат Форума

    Тъй като сме автомобилен форум и защото поне веднъж на всеки му се е случвало да има нужда да посети форума през мобилен телефон, му направихме мобилна версия.Предимствата на тази версия спрямо нормалната са следните: пестене на трафик чрез опростен текстов интерфейс; оптимизиран за малкия екран на мобилният телефон;достъп до форума от всяка точка с GSM покритие.През нея имате възможност единствено да четете без възможност за писане на постове. Ако в постовете които отваряте има добавени изображения те ще визуализират и на мобилният ви телефон. Ако желаете да спестите още трафик задайте в настройките на телефона да не визуализира графика.За да отворите форума през телефона в полето за адрес на браузера му въведете следният адрес: http://fiаt-bg.оrg/mоbile/

    #2
    Снощи ми направи впечатление нещо, което според мен е кофти, а именно - За да отида в началото на форума, от която и да е тема, се налага всеки път да изписвам адреса ръчно. Може ли най-отдолу да се появява един линк със заглавие "начало", който води към началото на форума, и един който води от темата към форума в който е пусната тази тема?

    Коментар


      #3
      Ще добавя навигационно меню

      Коментар


        #4
        Оги, добавих навигационното меню. Виж как е сега.

        Коментар


          #5
          А на мен защо ми е на майнуница ? - със Самсунг д900 съм - на бългърски език е гсм-а.Само латиницата ми я разчита...
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар


            #6
            Виж за някакви настройки на браузера в телефона.

            Коментар


              #7
              Има ли чалъм мобилната версия да се оптимизира, така че да не ми се налага да се скролвам хоризонтално, когато чета мненията?С k750i съм и явно дисплея ми идва прекалено малък...
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                Работи перфектно на SE W910i. Поздрави за усилията
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #9
                  Аз отдавна се каня да напиша за проблема, но все забравям... Споделял съм и с други колеги, и те казват че имат същия проблем, а именно:При разглеждане на тема с повече от една страница (а те май всички са такива), вместо да ти се отвори следващата страница, 2-ра, 3-та и т.н., браузера те връща в началната страница на форума.С Нокиа Н70 съм, пробвах с нейния оригинален браузър, както и с Operа... Същата работа.

                  Коментар


                    #10
                    Току що пробвах от моя телефон и не видях такъв проблем. Утре ще пробвам от Н73, Н95 - това имат колегите ми ... и ще пиша.Пробвайте го и с нормален браузер за тест: http://fiat-bg.org/mobile

                    Коментар


                      #11
                      Току-що пробвах със Sony Ericsson K550 и Opera Mini - работи нормално.
                      FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        С QTEK S100 никакви ядове поздравления за добрата работа

                        Коментар


                          #13
                          Днес тествах с вградения браузер на Н73 - работи нормално. Страниците се прелистват както трябва.

                          Коментар


                            #14
                            Ето това вече е готина идея Много съм доволен, че мога винаги да се ровя тук
                            Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                            Коментар


                              #15
                              супер. по време на почивките ми трябваше малко инфо и много се нервирах, че не мога да вляза. а има ли начин личните съобщения д аможе да се четат от вап
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X