Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размисли за форума

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Mitko написа:
    Готов съм да се срещна и говоря с всеки, който има какво да каже, сподели и/или предложи за темите които касаят FIAT феновете. От началото на седмицата провеждам разговори с много хора. С Христо говоря по няколко пъти на ден, както и с останалите администратори. Събрание ще има. Забавям го поради невъзможността на някои хора да присъстват.
    Митко може би е добре да споделиш с нас кои са другите администратори, защото лично аз не знам кои са.До скоро и аз бях такъв, дори без да съм го искал, предполагам че се е дължало на това, че не си могъл да насториш форума, така, че да виждам форума само за членове, без да съм администратор.а относно писанията на Добри, копирам от ланча форума
    hf hpe написа:
    Добри не те познавам за което може би е в мой минусНо според мен е несериозно да се появи някакъв НИК (защото във форума сме само под никове), без да е писал нещо в който и да е от трите форума, посветени на италианските автомобили, и да се намеси точно в тази темааз също като Марио се прибирам в къщи и гледам, че вече нямам права във фиат форумаот всичко което се е случило, аз единственно като причина да се сърди Митко е това че италфеста се проведе на место неодобрявано от много хора, включително и от менно какво да се прави трябва да се гледа напред, хора като Марио помагаха активно с каквото могат за реализациата на събитието, хора като мен си правиха пас(но и не пречиха) всчико е въпрос на вижданено дори и аз като недоволен за местото, не мога да кажа на черното бяло и да не призная безспорният успех на италфестадокато Митко и след феста продължи да търси под вола телеотносно името на темата при това пусната от "гаджето" на Миткоаз във нито един от трите форума, не съм виждал мнения с личностни нападки, до момента в който Митко реши че фиат форума е негова лична собственост, та ако е имало такива ще съм радостен да ги споделите с нас

    Коментар


      #17
      HF,Би било полезно да копирате и отговора ми - особено трите точки на омиротворяването, представляващи най-общо всеки да си посипе главата с пепел и да признае собствените грешки. Нещо, за което очевидно все още няма почва, защото вече са налице отговори от страни по спора, които твърдят, че са безгрешни...
      Добри Божилов
      www.komentari.com

      Коментар


        #18
        Alexius написа:
        hit-ko написа:
        ...Умолявам администраторите, сьбрете се на една коректна и делова среща, загьрбете понесените обиди и потьрсете нужния компромис!
        Напълно подкрепям идеята. .
        абе бира да има

        Коментар


          #19
          emdless4 написа:
          абе бира да има
          Ей за такива думи ми печелиш уважението emdless4 :D

          Коментар


            #20
            me_to_u написа:
            emdless4 написа:
            абе бира да има
            Ей за такива думи ми печелиш уважението emdless4 :D
            Ами така де, няма да си дърпаме сутиените, да сядаме на маса и да решаваме проблема Пък и идва сезона на винцето и ракийцата... Живи и здрави, и колите да вървят (и да спират ), останалото се оправя

            Коментар


              #21
              А пък аз си мислех, че тук сме се събрали единомишленици от чиста любов към ФИАТ . Апропо какви са тези теми достъпни само за членовете на клуба на Фиат и как се става негов член?
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                А пък аз си мислех, че тук сме се събрали единомишленици от чиста любов към ФИАТ . Апропо какви са тези теми достъпни само за членовете на клуба на Фиат и как се става негов член?
                И моя въпрос е същия.

                Коментар


                  #23
                  Mitko написа:
                  Въпросните форуми са 2. В първия се местят всички мнения, които са нецензурни, съдържат обиди или по някоя подобна причина нямат място във форума. Втората тема не е за членове на клуба, защото реално клуб още няма. Създадох я за да може модераторите да обсъждат теми свързани със сайта и форума преди тези теми да бъдат направени публични.
                  а как се става член на клуба

                  Коментар


                    #24
                    pugsy
                    Mitko написа:
                    ...защото реално клуб още няма...

                    Коментар

                    Working...
                    X