Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възмущение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Възмущение

    Не, че искам да омаловажам труда на някой, но тоя текст съсипва целия Header. Направо ти се забива в очите, като го видиш, съответно останалите елементи се губят в пространството ...

    #2
    напълно съм съгласна. Нали го има на банер, защо трябвя и в това поле? Толкова много са платили?

    Коментар


      #3
      Дайте по-добра идея, и аз мога да кажа "Не ми харесва".Просто има нужда от място за рекламодател.Съсипва е много силно казано.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Ами мястото за реклама малко очебийно ли е? Този текст, освен да дразни там и да разваля визията, няма абсолютно никаква полза, защото част от него дори не се чете.Банерът определено ще постигне по-голяма ефективност. Самото място не е предназначено за реклама. По тази логика да вземем да сложим и един надпис над логото FIAT?А какво по-добро определение от "Не ми харесва" или "Харесва ми", когато нещата опират до визия и дизайн?

        Коментар


          #5
          Този път съм съгласен с wwweb.
          GTipo написа:
          Дайте по-добра идея, и аз мога да кажа "Не ми харесва"...
          Вече дадох, но:- Ротация на банерите на двете позиции.- Текстов линк.- Реклама на сайта.- Създаване на нови позиции (след обсъждане).
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Спомням си преди време, като правих header-а, каква шумотевица се вдигна защо стрелката на обротомера била в ляво, а не в дясно. Ами аз сега какво да кажа, като надписът покрива част от километража Предложенията на Pecho мисля, че са достатъчно добри за да ги вземете под предвид ...

            Коментар


              #7
              Pecho написа:
              Този път съм съгласен с wwweb.
              GTipo написа:
              Дайте по-добра идея, и аз мога да кажа "Не ми харесва"...
              Вече дадох, но:- Ротация на банерите на двете позиции.- Текстов линк.- Реклама на сайта.- Създаване на нови позиции (след обсъждане).
              Ок, съгласен съм с вас. Моето предложение е да сложа рекламата долу при тази на гугъл, или под нея някъде.Горе това е единствената възможност, без съвсем да развалим нещата.
              Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
              Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

              Коментар


                #8
                Е колко реклами, нали си има цял банер под Header-a, на същата фирма.

                Коментар


                  #9
                  Всичко стана защото искахме да осовободим именно позицията в полето "Реклама" за нов рекламодател ...А въпросното интернет кафе ни осигурява колокация на машината обслужваща форума.

                  Коментар


                    #10
                    а не може ли да се добави още 1 банерче. Има място.

                    Коментар

                    Working...
                    X