Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов раздел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов раздел?

    Последните няколко дни ми се върти една идея в главата, не знам доколко е осъществима...Та, става въпрос за нов раздел във форума (така мисля, че ще бъде най-добре), в който всеки да сподели какво му е хобито и разни идеи,проекти, резултати и дейности свързани с него. Лично аз искам да направя тема в този раздел, в който ще описвам всеки мой риболовен излет (вярно има риболовни форуми, ЗНАМ) но не вярвам сред всички нас да няма и рибари . Мисля, че ще е полезно да се обменя информация в повече посоки а и може да се завържат нови запознанства, съвместни риболовни излети и т.н..Та, какво ще каже административния екип?Поздрави, Николай.
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    Амм ... Едно въпросче : С каква кола ходиш за риба ?

    Коментар


      #3
      MrElectro написа:
      Амм ... Едно въпросче : С каква кола ходиш за риба ?
      Не го настъпваи по болната тема

      Коментар


        #4
        MrElectro Пуснато на: Сря Мар 19, 2008 11:06 am Заглавие: -------------------------------------------------------------------------------- Амм ... Едно въпросче : С каква кола ходиш за риба ?
        Не ме питай наистина Все търся приятели с нормални коли.....или крада Форда на баща ми..
        "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

        ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
        Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

        Коментар


          #5
          Направи тема в Общи приказки, ще я тагнем като важна. Примерно заглавие - Хобита.Или тема с заглавия и връзки към различните хобита и теми - различните хобита отдолу.Но нов раздел....не.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Окей.
            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

            Коментар

            Working...
            X