Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сменя потребителското име??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сменя потребителското име??

    Колеги искам да попитам как мога да си сменя потребителското име защото като се регистрирах в полето име незнам защо реших че трябва да си напиша имената и много ме дразни да ми е такова името.дали има някъв начин.Предварително се извинявам ако е писано някъде по тази тема но вече два дни ровя и нищо не намерих за това!
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    #2
    Пиши какво име искаш и след 1 минута ако не е заето вече ще ти го сменя

    Коментар


      #3
      Vlado_PK много благодаря
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #4
        Готово !

        Коментар


          #5
          Мерси
          Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
          Alfa Romeo 146 1.9 JTD
          Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
          Alfa Romeo 155 2.0 8V

          Коментар


            #6
            Едно време, когато се учих на стил на програмиране, началникът каза нещо, което помня и спазвам и до днес: "Всяко нещо, което потребителите поискат повече от един път и не е включено като функционалност в софтуера, просто го добавете като такава, вместо да го правите ръчно." Та в тази връзка, поне трима потребители видях, които са с нови никове. Ако не е много трудоемко, защо не го добавите като възможност в менюто "Профил" ?Мисля, че доста хора ще го ползват, ще настане веселба :D .
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              Едно време, когато се учих на стил на програмиране, началникът каза нещо, което помня и спазвам и до днес: "Всяко нещо, което потребителите поискат повече от един път и не е включено като функционалност в софтуера, просто го добавете като такава, вместо да го правите ръчно." Та в тази връзка, поне трима потребители видях, които са с нови никове. Ако не е много трудоемко, защо не го добавите като възможност в менюто "Профил" ?Мисля, че доста хора ще го ползват, ще настане веселба :D .
              Няма проблем да се разреши тази опция и всеки да може да си сменя името когато пожелае. Предвидена е тази възможност. Но според мен ще настане хаос. Името касае индентичността на потребителите във форума - ако някой започне да си го променя често е възможно да настъпи объркване. Най добре е смяната да става по този начин - чрез публикуване на желанието му публично за да може всеки който се интересува за промяната.Мисля че въпросът не е технически а морален.Иначе си прав Всъщност тези дни нашумя скандал с един зам. министър ползвал две имена едновременно - едното като държавник, а другото като бизнесмен ...

              Коментар

              Working...
              X