Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с акаунта.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с акаунта.

    Става дума за следният проблем.Влизам си (то не би трябвало да излизам изобщо де) с името и паролата и си разглеждам нормално форума,обаче ако известно време не съм правил нищо и после реша да погледна друга тема или раздел,и съм вън от акаунта си,трябва отново да влизам за да ми се вижда къде има нови мнения.Това ми се беше случило преди време и се оправи,сега пак се повтаря.Само при мен ли е така?Това става само тук,от друго място където съм си влязал с акаунт не ме изхвърля така,примерно в Алфа форума.Помагайте че е много дразнещо.

    #2
    1. Излез от акаунта си с бутона изход.2. Изтрий куки файловете от форума в браузера.3. Логни се отново като маркираш че искаш да те запомни.

    Коментар


      #3
      ilkor написа:
      1. Излез от акаунта си с бутона изход.2. Изтрий куки файловете от форума в браузера.3. Логни се отново като маркираш че искаш да те запомни.
      При мен и това не помага вкъщи... Тука си влизам, вкъщи от компа влизам, а зад компа съм вързал друг комп през втора мрежова карта от половин година. Не съм имал проблеми, но от 1-2-3 седмици не мога да се логна с моето потребителско име от втория комп, натизках ИЗХОД, цъках, трих хисторита и т.н... От "главния" комп влизам, от този зад "сървъра" не става ОТ СКОРО, а преди си влизах like a пич... С други форуми нямам проблеми на втория комп и изобщо с инернетеца... Какво става - и аз не знам, но очевидно нещо се е променило и то не е при мен for sure...

      Коментар


        #4
        А ако пробваш с Мозила така и е пак?Изтрии всичко в темп директорииката с временните интернетски файлове, обнови браузера ако си под 7...С толкова защити, така става
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Тука съм с мозиЛЛа, у дома - с ИЕ 7-мак. Спрял съм всички глупави уиндоус-ки защити, само антивирусната съм оставил... Интересното е че стана от 1-2-3 седмици, преди това не съм имал прОблъмс...

          Коментар


            #6
            Куки файловете се пазят в директория C:Documents and Settingsимето_на_акунта_във_Windows(не във форума)CookiesТова е мястото им за WindowsXP.От там изтрийте всички файлове които изглеждат така: име_на_акаунта_както_по_горе@www.fiat-bg[Х].txtХ = число

            Коментар


              #7
              batececo написа:
              Тука съм с мозиЛЛа, у дома - с ИЕ 7-мак. Спрял съм всички глупави уиндоус-ки защити, само антивирусната съм оставил... Интересното е че стана от 1-2-3 седмици, преди това не съм имал прОблъмс...
              И при мен е така!С мозила изобщо не мога да влезна, но с ИЕ7 мога...
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                ilkor написа:
                1. Излез от акаунта си с бутона изход.2. Изтрий куки файловете от форума в браузера.3. Логни се отново като маркираш че искаш да те запомни.
                Това свърши работа,за сега нямам проблем.Понеже се обсъжда кой с какъв браузър е,аз съм със SlimBrowser.

                Коментар

                Working...
                X