Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация

    Бих желал да ми се махне акаунта от този сайт. Моля, посочете процедура или Ви давам съгласието си да ми премахнете акаунта, като член на този на пръв поглед смислен форум!Моля за отговор!

    #2
    Re: регистрация

    guru написа:
    Бих желал да ми се махне акаунта от този сайт. Моля, посочете процедура или Ви давам съгласието си да ми премахнете акаунта, като член на този на пръв поглед смислен форум! Моля за отговор!
    Няма проблеми. Само посочи смислени причини за безсмисления форум. На мен лично не ми се вижда безсмислен.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: регистрация

      guru написа:
      хай, оказа се, че в двата маркуча към радиатора имам поставени допълнителни термостати, тъй като оригиналния не работи. това проблем ли е? Пунто дизел си купих преди 3 дни. Някакви впечатления за приблизителния разход? разбрах, че италианките горяли повечко? А освен това има поставена допълнителна "плоча" изолационна под капака и над двигателя, но тръбите на въздушния филтър са опаковани с алуминиево фолио и са над въпросната изолоция, както и кутията на самия филтър. Между кутията на възд.филтър и двигателя също има натъпкана изолация. акумулатора е изолиран отделно. Отдолу също има кора с изолация, нещо като вата. И куп други странности. Тази кора отдолу дали ще се окаже проблем за охлаждането на маслото, тъй като четох тук, че температурата на маслото трябва да е по-ниска от температурата на антифриза, освен всичко това събира малко повече от 6л. охладителна течност. Резервоара се оказа, че е 65 литра, гумите му са 145/14. Светлините се включват сами при здрач и дори когато е паркирана. Скоростния лост се изважда с едно бутонче малко по-долу в маншона. Ръчната като се опъне до край и лоста сам излиза напред и мога заедно със скоростите да си го сложа в турджука. И най-вероятно още куп други дивотии. Добре, 4е не е много парици. Споделете идеи , моля! А и педалите могат да се откачат като се повдигнат на горе, т.е. към кормилото???! Няма ключалки, т.е въобще няма дупки или каквото и да е
      Ето въпросният "смислен" пост. Колега, веднага ти изтривам акунта!

      Коментар


        #4
        Леле майко колко мъка имало по тоя свят...
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Искам да ми се изтрие акаунта моментално!Не мога да издържам вече тука, ама че грубияни!

          Коментар


            #6
            wwweb написа:
            Искам да ми се изтрие акаунта моментално!Не мога да издържам вече тука, ама че грубияни!
            Ами пиши лично на администратор!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X