Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Раздел ФИАТ отпадна, но....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Раздел ФИАТ отпадна, но....

    Гледам напоследък модераторския екип прави нововъдения - един раздел нагоре, друг надолу :D , едно име е било, друго е станало :D Сега погледнах, че и раздел Фиат изчезна и темите от него са сложени в новини Колеги, та там имаше много добри теми за новите модели. Как един нов потребител би си помисли, че има такава тема например за Линеа, за Гранде Пунто, за Добло и т.н.???? Та няма да караме само Брава, Мареа, Браво, Типо и т.н. Нали форума ще се развива и занапред. Няма ли как да сложите тези теми в отделен раздел, например с име "Нови модели" и всеки, който си купи например Линеа или най-общо казано нов модел Фиат да сподели впечатленито си от автомобила?Не погубвайте тези хубави теми в пространството, моля ви!Помислете отново!Да си призная и аз виждах като излишен раздел Фиат, но имаше ценни теми.

    #2
    Ами темите си ги има... никой не ги е трил.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Раздел "фиат" беше премахнат именно защото всеки новодошъл си пускаше въпроса в него.Темите от него са съхраненни в "новини"Няма да се загубят. просто още не е ясно под каква форма ще се подчертаят.Мисля си че това може да стане на сайта. Ако има колеги които имат желание и възможност да публикуват новини и други интересни материали на сайта нека ми пишат ЛС.

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Ами темите си ги има... никой не ги е трил.
        Колега, аз не съм казал, че са изтрити, а че са оставени в пространството.
        ilkor написа:
        Раздел "фиат" беше премахнат именно защото всеки новодошъл си пускаше въпроса в него.Темите от него са съхраненни в "новини"Няма да се загубят. просто още не е ясно под каква форма ще се подчертаят.Мисля си че това може да стане на сайта. Ако има колеги които имат желание и възможност да публикуват новини и други интересни материали на сайта нека ми пишат ЛС.
        А не може ли да сложите нов раздел "Нови модели"(или някакво такова име), в който да са систематизирани теми/мнения на колеги, които са си закупили дадения нов модел и споделят впечатления?Все пак преди се знаеше от доста потребители, че мястото за впечатления след покупката на нов автомобил е в раздел Фиат. Пример: Авео си купи Линеа и си пусна темата в раздел Фиат и споделя впечатления. Идва нов потребител, който иска да си купи Линеа, но търси впечатления. Къде според вас да потърси темата??? На търсачка като пуснеш и на пишеш "фиат линеа", темата на Авео излиза на втора-трета страница.Аз ви предлагам идея. Ако я възприемете ок. Но ми кажете като си купя нов Фиат, къде да споделя впечатления от модела?

        Коментар


          #5
          В момента точно това се обсъжда. Предложението е разумно.

          Коментар


            #6
            ilkor написа:
            В момента точно това се обсъжда. Предложението е разумно.
            Евала, много бърза намеса :D . Супер екип сте

            Коментар


              #7
              ilkor написа:
              Раздел "фиат" беше премахнат именно защото всеки новодошъл си пускаше въпроса в него...
              В някои чуждестранни форуми съм срещал раздели за новодошлите, например "Wellcome", "Newbies" и тем подобни. Там те могат да се представят, показват возилото си и задават някакви общи въпроси.А за раздел "Новини" мое мнение е, че не е удачно да се слива със раздел "Фиат", защото много от темите изобщо не са новини, а просто пряко се отнасят до марката...а и зависи какво разбираме под новини - все пак те СА новини, но след месец-два вече НЕ СА Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Все пак тези, които са се нагърбили с администрирането и модерирането на форума имат последната дума. Аз (и много други) само потребевам това благо (форума) и ще си го потребявам, какъвто и да е скина му, състава или структурата му.
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #8
                msotiroff написа:
                ilkor написа:
                Раздел "фиат" беше премахнат именно защото всеки новодошъл си пускаше въпроса в него...
                В някои чуждестранни форуми съм срещал раздели за новодошлите, например "Wellcome", "Newbies" и тем подобни. Там те могат да се представят, показват возилото си и задават някакви общи въпроси.А за раздел "Новини" мое мнение е, че не е удачно да се слива със раздел "Фиат", защото много от темите изобщо не са новини, а просто пряко се отнасят до марката...а и зависи какво разбираме под новини - все пак те СА новини, но след месец-два вече НЕ СА Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Все пак тези, които са се нагърбили с администрирането и модерирането на форума имат последната дума. Аз (и много други) само потребевам това благо (форума) и ще си го потребявам, какъвто и да е скина му, състава или структурата му.
                Средно на ден се регистрират от 10 до 20 нови потребителя. Няма как да ги ограничим да пишат в специален раздел. Най добре веднага да "влизат в час" и да се ориентират във форума. А заглавието "Новини" може да претърпи промяна ...

                Коментар

                Working...
                X