Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРЕДЛОЖЕНИЕ относно темите "Продава"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРЕДЛОЖЕНИЕ относно темите "Продава"

    Аз си мисля, че този раздел от форума е направен, за да бъдат публикувани обяви, в които някой продава нещо, което ще е полезно на другите и трудно се намира.Ето така само от добри подбуди написах, че смятам да засиля остарялото Ритмо на някъде, но понеже има много здрави неща по него, сметнах, че ще са от полза някому с такава кола.Днес обаче виждам друго - Някой продава 10 автомобила. За по 10-12 000 лева. И ги обявява. Друг продавал автомобил без документи.Предлагам подобни търговци да заплащат определена сума на администраторите на форума. По този начин ще могат да бъдат покривани разходите по подръжка на сайта и некои други негови и на съфорумците необходимости, свързани с общи мероприятия. Поместено в неподходящ раздел. Колеги, имате цял раздел за подобни предложения и обсъждания. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Нали се сещаш че това предложение на никой няма да му хареса или ако това се приеме раздела продава ще остане пуст като пустиня.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Нали се сещаш че това предложение на никой няма да му хареса или ако това се приеме раздела продава ще остане пуст като пустиня.
      Напълно подкрепям мнението на колегата "Да живее далаверата" Според мен дрябва да се стимулира и поущрява пускането на обяви в раздела продавам
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        Както е тръгнало, скоро ще започнат да се обявяват апартаменти, яхти, офиси, бижута и други подобни живи и неживи ценности за продан. В началото бе мобилето...

        Коментар


          #5
          Всички обяви на фирми са в раздел "Бизнес клуб"Единствено изключение се прави за обявите в които се продават автомобили.Всичко се прави в името на удобството на потребителите.Ако преместим и тях в "Бизнес клуб" той ще стане по посещаван от "Продава"За всичко останало несвързано с автомобилите си има отделен раздел "Продавам/Купувам Други"

          Коментар


            #6
            В повечето автофоруми е забранено да се пускат обяви за неща които не са свързани с марката. Напримел в опел форума се продават само опели и неща свързани с опел. Няма други марки коли, джанти за други коли, жисиеми, локи-токита, гримове, пудри и тем подобни спамове.Защо тук се толерират такива обяви?Който има мицубиши за продан, да си го продава във форума на мицубиши примерно.Мисля, че е време в раздел продава да се пускат обяви само свързани с ФИАТ!
            Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

            Коментар


              #7
              msi написа:
              В повечето автофоруми е забранено да се пускат обяви за неща които не са свързани с марката. Напримел в опел форума се продават само опели и неща свързани с опел. Няма други марки коли, джанти за други коли, жисиеми, локи-токита, гримове, пудри и тем подобни спамове.Защо тук се толерират такива обяви?Който има мицубиши за продан, да си го продава във форума на мицубиши примерно.Мисля, че е време в раздел продава да се пускат обяви само свързани с ФИАТ!
              Не е добра идея това ограничаване. Евентуално може другите марки коли да се слагат в "Купува/Продава Други"!
              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

              Коментар


                #8
                Т`ва да не е комунизъм?Нали сме в 21 век?!Всеки е свободен да продава/купува каквото си иска,а другите форуми не ги гледайте...Все пак някой може да не си търси точно фиат в този форум Аз например съм с Ланчиа,да не би да трябва да напусна този форум,след като съм закупил вече такъв автомобил ?

                Коментар


                  #9
                  msi написа:
                  В повечето автофоруми е забранено да се пускат обяви за неща които не са свързани с марката. Напримел в опел форума се продават само опели и неща свързани с опел. Няма други марки коли, джанти за други коли, жисиеми, локи-токита, гримове, пудри и тем подобни спамове.Защо тук се толерират такива обяви?Който има мицубиши за продан, да си го продава във форума на мицубиши примерно.Мисля, че е време в раздел продава да се пускат обяви само свързани с ФИАТ!
                  Честно казано и аз си го мисля. Но за раздел Продава.Продавам/Купувам други беше моя идея за да се продавт и купуват неща, несвързани с фиат, защото такива неща се продават и купуват още от началото на форума, дори само на лични. Поне сега се обявяват. За сега само ти си се изказал против, така че си 1%.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    msi написа:
                    В повечето автофоруми е забранено да се пускат обяви за неща които не са свързани с марката. Напримел в опел форума се продават само опели и неща свързани с опел. Няма други марки коли, джанти за други коли, жисиеми, локи-токита, гримове, пудри и тем подобни спамове.Защо тук се толерират такива обяви?Който има мицубиши за продан, да си го продава във форума на мицубиши примерно.Мисля, че е време в раздел продава да се пускат обяви само свързани с ФИАТ!
                    Точно защото този форум не е като другите,заради това има толкова много регистрирани потребители,толкова много посещения всеки ден и цари такава приятелска атмосфера.Според мен в Продавам,трябва да си се поместват обяви свързани с автомобила,без значение на марката.За всичко което не е свързано с автомобилите си има раздел Продавам/Купувам други.

                    Коментар

                    Working...
                    X