Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно затварянето на теми и уж свободния форум.......

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Силно се опасявах, че нещата ще се развият в тази посока. Мисля, че с поста си ilkor слага точка на тази тема. Обръщам се към всички "засегнати" страни: спрете да ни занимавате с личните си взаимоотношения тук. Молбата ми е и към двата "лагера". Бях си обещал никога да не се намесвам в този спор, но и аз си имам своите слабости При всички положения, това беше последното ми "участие" в подобни теми. Ако щете се изтрепайте. Аз съм върл Италфен и това за мен е водещото. Ще продължавам да помагам и да търся помощ и тук, и там. Ако на някой не му харесва, си е негова работа. Ако на някой МНОГО не му харесва да ме банне. И тук, и там! Точка.P.S.Инициативата е изключително благородна и хуманна! Моите уважения към организатора. Аз ще се включа, естествено, само че в понеделник. Банките не работят през уикенда Вярвам, че ще се съберат достатъчно средства да зарадват още едни малки същества, жертва на човешката злоба, простотия и откровена глупост.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #32
      Досега и аз си мълчах, но моля ви се вие всички знаещите и можещите през 2004-та, когато бе положено началото на фиат-бг. Хайде питай МиткУ кой му направи форума в 03.00 през нощта, можеш да се логнеш и да видиш кога е заработил. Сега седнали да ми говорят за това колко сме били злобни и т.н. и т.н. Хайде моля ви. Темата мисля че е изчерпана много, много отдавна. Малко са хората знаещи истината, не ми е работа и да просвещавам новите, важното е че всеки и тук и там се мъчи и донякъде успява да направи нещо градивно. Оставете споревете, кой бил прав, кой крив, кой раздавал банани и т.н. Мисля че е крайно време темата да бъде заключена и изхвърлена в подобаващия раздел.п.с. Аз лично я заключвам с риск да бира упрекнат, дори разжалван, но ми писна от интриги. Lock!p.p.s. Ето и един виц за по-приятото завършване на темата:Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва: - Слънцето залязва. Вторият поглежда хоризонта и допълва: - Откога не съм виждал такъв красив залез. Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и го питат: - Защо ни бутна?!? - Теб за офтопик, а него за флууд. - Кретен, ти полудя ли бе! "Модераторът" спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите: - За обида - бан!
      Lancia Dedra, 1.6 LS, 90 hp, 159B9000, GM MPi, '95
      Lancia Kappa, 2.0, 20V, 145 hp, 838A1000, Bosch Motronic 2.10.3, '95

      Коментар

      Working...
      X