Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

    1115 написа:
    dude написа:
    Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
    Само дето оня администратор действа без да пита, а тук поне има тема......това е разликата м/у форумите, както и това че можеш да пишеш тук без да ти се трият мненията.
    Айде тогава да ми свалите и бана по IP, защото сега ползвам страшни магий за да вляза. Да свалите и бана на Dobri, койтo беше изгонен без да е написал и едно мнение от както сте .org.

    Коментар


      #17
      По лош път сте тръгнали и ще го усетите. ДОВИЖДАНЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ

      Коментар


        #18
        dude написа:
        Сериозно ли?! Наистина си бърз. Току що излъга 4200 потребителя.
        Добър ден Dude от Аврен. Би ли споделил защо се чувстваш излъган толкова?Щото аз лично не се чувствам хич така ? :D :D :D
        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

        Коментар


          #19
          Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

          dude написа:
          1115 написа:
          dude написа:
          Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
          Само дето оня администратор действа без да пита, а тук поне има тема......това е разликата м/у форумите, както и това че можеш да пишеш тук без да ти се трият мненията.
          Айде тогава да ми свалите и бана по IP, защото сега ползвам страшни магий за да вляза. Да свалите и бана на Dobri, койтo беше изгонен без да е написал и едно мнение от както сте .org.
          Брей, не знаех, че на proxy-то му се вика магия. Колкото до достъпа ми до базата не знам какво те учудва толкова и защо се опитваш да предизвикаш интрига от това. За разлика от Мр. Бийн тия дето имаме достъп се опитваме да градим, а не да разрушаваме СЪЗДАДЕНОТО ОТ ПОТРЕБИТЕЛИТЕ творение ... или да сме в сянка, или да си лупваме 5000 мнения отгоре към профила, или да трием мнения, или да банваме потребители без да са направили нищо ... както се вижда всичко е открито, както и тая тема. Мале пак се почна и спирам до тук ...

          Коментар


            #20
            dude написа:
            По лош път сте тръгнали и ще го усетите. ДОВИЖДАНЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ
            ОПОСУМИТЕ нещо пак са се активизирали вместо да си пазят дупката.Въпросният се е регистрирал реципрочно използвайки този ник който Илко използва в дупката, за да обяснят кои правила е нарушил!Нещо заплашваш ли? И да ви попитам с брат ти нещо конкретно... защо ще възстановявате база, защото повечето хора си изтриха мненията там ли?.... нали това не е злонамерено проникване,както вие проникнахте в петък в машината, а тяхно собствено желание.
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #21
              Re: Да сменим ли линковете в темите от .com на .org?

              dude написа:
              1115 написа:
              dude написа:
              Убеди ме, че ръчно ще прегледаш над 130 000 мнения и ше ти повярвам. Обвинявахте администрацията на другия форум, че модифицира директно базата. Аз искам да видя как ще прегледаш и оправиш на ръка 130 000+ мнения.
              Само дето оня администратор действа без да пита, а тук поне има тема......това е разликата м/у форумите, както и това че можеш да пишеш тук без да ти се трият мненията.
              Айде тогава да ми свалите и бана по IP, защото сега ползвам страшни магий за да вляза. Да свалите и бана на Dobri, койтo беше изгонен без да е написал и едно мнение от както сте .org.
              Що говориш глупости за Dobri не мога да разбера. Dobri имаше мнения в една тема, които явно сам си е изтрил и сега се прави на луд. А ти явно си някой от опусумите а не си Ilkor и се опитваш да се правиш на луд. Явно сте такива с брат ти миткУ щом сте регистрирали по 10 ника и само пишете врели не кипели.
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #22
                офф момчета ставате смешни банове простотии... сложи му титла мошенник пък нека си барбори квото си иска. При положение че няма админски права кво ве бърка нека си маже из форумите, на дали ще запълна базата
                Fiat Bravo 1.9 TD100

                Коментар


                  #23
                  Понеже си видях името искам да обясня ...Преди ден-два се опитах да си сменя имейл адреса в профила на другия форум. Обаче след тази операция която съм правил и преди профилът ми се заключи и вече нямах достъп. Затова регистрирах и този ник dude за да отворя въпросната тема. Да наистина аз я написах. Смятам че би трябвало да имам контрола собственоръчно да си изтрия профила от там а не да стои като мъртва душа там.И сега лъжата. Веднага дори без да дочакам отговора на Администратора изтрих въпросният профил dude. Тъй че всички останали мнения които съзирам сега за пръв път писани от това име не са мои. И понеже сега сядам пред компютъра се опитах да се логна и изтрия и истинският си профил там ... уви нещо не работи в момента ...Не съм писал нищо против другия форум поради нежелание за конфронтации с никой който е предпочел него. Не че нямам мнение за случилото се. Но така да се опитват да ми тикат думи в устата ...едит ...Сега се логнах но пък не ми позволява изтриване на профила. ще направя запитване в същата тема ... интересен ми е отговорът ...

                  Коментар


                    #24
                    ilkor написа:
                    Понеже си видях името искам да обясня ...Преди ден-два се опитах да си сменя имейл адреса в профила на другия форум. Обаче след тази операция която съм правил и преди профилът ми се заключи и вече нямах достъп. Затова регистрирах и този ник dude за да отворя въпросната тема. Да наистина аз я написах. Смятам че би трябвало да имам контрола собственоръчно да си изтрия профила от там а не да стои като мъртва душа там.И сега лъжата. Веднага дори без да дочакам отговора на Администратора изтрих въпросният профил dude. Тъй че всички останали мнения които съзирам сега за пръв път писани от това име не са мои. И понеже сега сядам пред компютъра се опитах да се логна и изтрия и истинският си профил там ... уви нещо не работи в момента ...Не съм писал нищо против другия форум поради нежелание за конфронтации с никой който е предпочел него. Не че нямам мнение за случилото се. Но така да се опитват да ми тикат думи в устата ...едит ...Сега се логнах но пък не ми позволява изтриване на профила. ще направя запитване в същата тема ... интересен ми е отговорът ...
                    Браво че обясни какво става с твоя ник. Значи съм бил прав като съм си мислел, че някой друг пише с ника Dude. Не мисля обаче, че някой от опусумите ще ти даде отговор на въпроса който си поставил.
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #25
                      Сега наистина не мога да се самоизтрия.Остава да наруша правилата - тогава май е сигурно

                      Коментар


                        #26
                        ilkor написа:
                        Сега наистина не мога да се самоизтрия.Остава да наруша правилата - тогава май е сигурно
                        Може би щом си модератор не може да се "самооубиеш". Де да знам.
                        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                        Совалката средно на LPG
                        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                        Коментар


                          #27
                          Аз успях!

                          Коментар


                            #28
                            Ами ника dude го убих от първия път, ама с другия - нъц ...Все още нямам отговор ...

                            Коментар


                              #29
                              mmmm ти шегуваш ли се колега,да получиш смилен отговор там е все едно да чакаш от умрял писмо.то това се случва по често де ама ние си знаем
                              Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                              ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                              Коментар


                                #30
                                Е, получи се най сетне ...

                                Коментар

                                Working...
                                X