Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов раздел?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аре, взехме да си говорим и пишем глупости, така ,че ша Ви замоля по темата... ако се е изчерпала и няма какво да се каже и предложи КАТИНАР!Изяснете си ако обичате, какво е КОНСУМАТИВ И ИНВЕСТИЦИЯ в автомобилчетата Ви и си направете сметката! Не се приема да се увеличават темите, защото има предостатъчно информация ,а и всеки юнак , който си купи БРАВО/БРАВА започва с тези неща... ! докога ли?! В Италия не ги карат толкоз вече!Уверявам Ви ,че карат повече старата Панда!!! Това го приемете като шега, макар , че е истина! Върнах се на 27-ми от Милано.Успех на всички ентусиасти, успешна Нова година и по-малко проблеми! :P
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      Не знам! Аз правя разлика между консуматив и резервна част!!! Преди малко разглеждах един сайт с авточасти! Хората са ги разделили на отделни части нещата: ходова част, двигател, консумативи и т. н.
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #18
        Nino написа:
        Аре, взехме да си говорим и пишем глупости, така ,че ша Ви замоля по темата... ако се е изчерпала и няма какво да се каже и предложи КАТИНАР!Изяснете си ако обичате, какво е КОНСУМАТИВ И ИНВЕСТИЦИЯ в автомобилчетата Ви и си направете сметката! Не се приема да се увеличават темите, защото има предостатъчно информация ,а и всеки юнак , който си купи БРАВО/БРАВА започва с тези неща... ! докога ли?! В Италия не ги карат толкоз вече!Уверявам Ви ,че карат повече старата Панда!!! Това го приемете като шега, макар , че е истина! Върнах се на 27-ми от Милано.Успех на всички ентусиасти, успешна Нова година и по-малко проблеми! :P
        Извинявам се за офф-а, но кое точно беше "глупост", че нещо ми убягна?
        Fiat Stilo 1.8 16V

        Коментар


          #19
          Roko написа:
          Не знам! Аз правя разлика между консуматив и резервна част!!! Преди малко разглеждах един сайт с авточасти! Хората са ги разделили на отделни части нещата: ходова част, двигател, консумативи и т. н.
          Роко, малко почвам да се нервирам....аз преди малко ти обясних....за каква резервна част става въпрос човеко!!!Ако шарнирът, амортесьорът, антифризът, маслото,стъклото, парното,радиаторът, и еба ли му м... та още какво са за смяна, то, това е КОНСУМАТИВ, защото се сменят и колата си тръгва като нова!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Тези неща може да се сменят и на АБСОЛЮТНО НОВА КОЛА НА "НУЛА КИЛОМЕТРИ" и тя пак си е нова!!!Нооооооооооооооооооо! Ако гръмнеш МОТОРА,направиш му основен ремонт, смениш валове, биели, цилиндри,клапани, семеринги и тути кванти, това какво е????Не му ли УВЕЛИЧАВАШ ПОЛЕЗНИЯ СРОК НА ДЕЙСТВИЕ?????ДА СЛУЖИ ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ?!Резервна част,консумативи... къде пък отиде сега?! И КОЛЯНОВИЯ ВАЛ и ШАРНИРЧЕТО ти са резервни части, но предназначени за различни неща!!!Едното е консуматив, другото за основен ремонт! Сега вдена ли?
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #20
            Stoyan_68 написа:
            Извинявам се за офф-а, но кое точно беше "глупост", че нещо ми убягна?
            Ами още веднъж прочети Стоянчо цялата тема, та белким този път не ти убегне, но ако все-пак се затрудниш, ще помагаме!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #21
              Предлагам темата да се заключи!!!! Водим безмислен спор, който се отдалечава от същината на темата за създаването на нов раздел!
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #22
                Roko написа:
                Предлагам темата да се заключи!!!! Водим безмислен спор, който се отдалечава от същината на темата за създаването на нов раздел!
                Съгласен.
                Fiat Stilo 1.8 16V

                Коментар

                Working...
                X