Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да си редактирам темата и да кача снимки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Не мога да си редактирам темата и да кача снимки

    Имам тема в раздел "Ретро" не мога да си редактирам темата или да напиша отговор за да кача снимки.Ето това ми изписва:Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/fiat-bg-forum/db/mysql4.php on line 118
    FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
    Единствено в България "селянин" е обидна дума.

    #2
    Теми/мнения не могат да се редактират, след като са минали 24 часа от публикуване на съответното мнение. Това не е проблем. Другото е проблем. Снимките, които искаш да качиш - от компютъра ли ги качваш или прикачваш линкове от външен сървър? Ако е второто - по-добре е да ги качиш от компютъра и в мнението, да останат на нашия сървър, защото на другия - не се знае докога ще ги има и след време - имало снимки - няма снимки.

    Коментар


      #3
      Да знам след,че след 24 часа не могат да се редактират ама аз пробвах веднага след като качих темата и много пъти след това.Снимките се опитвам да ги кача от компютъра ми не от сървър.Интересното е,че успях да кача една снимка ама с другите не става.
      FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
      Единствено в България "селянин" е обидна дума.

      Коментар


        #4
        Снимките да не са кръстени 1.jpg , 3.jpg и т.н. , демек само с по една цифра?
        00' Bravo 105 JTD

        Коментар


          #5
          nikolce написа:
          Снимките да не са кръстени 1.jpg , 3.jpg и т.н. , демек само с по една цифра?
          Да,така са кръстени...и успях да кача само тази,която е с име "3" Вече преименувах снимките и всичко е ОК !
          FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
          Единствено в България "селянин" е обидна дума.

          Коментар

          Working...
          X