Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форума расте...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    divaka написа:
    TORINO_MOTOR написа:
    Аз съм за да се няправят технически форум за: типо-темпра-уно.И още един технически за : браво-брава-мареа.И наистина тука се напълни с хора дето се регистрират за по еднин въпрос, и после изчезват.Другото ми предложение е тези хора да се изтриват от форума.А не веднъж в годината да се присетят и да питат нещо.
    Защо трябва да се трият. След като са се регистрирали явно са имали нужда от съвет или нещо такова. Пък както казват останалите има много които само си четат...Дай Боже на всеки по-малко да търси помощ!!!
    и аз мисля така
    Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
    Lancia Dedra 1.6 91г.

    Коментар


      #17

      Коментар


        #18
        mariobg написа:
        Потребители досега не са ИЗТРИВАНИ!!!По въпроса с отделните теми по модели, все още не е дошло времето, пък и да си говорим честно при фиат нещата са еднакви за почти всички модели, какъв е смисъла да се обсъшдат в различки теми,например, ремонт на носачи, като са еднакви за типо/темпра/браво/брава/марея и донякъде уно и крома.
        а двигателите и консумативите за тях,ел.инсталацийте,запалителната уредбаи те ли са еднакви

        Коментар


          #19

          Коментар


            #20
            Честит ни юзър 888 По въпроса за разделянето: аз съм за анкета и против разделянето.
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #21
              Oще е рано за разделяне на форума - активните потребители не са толкова много, а и различните марки автомобили, които притежаваме, не надвишават 5... Когато стане трудно да се следи форумът поради множеството нови теми и дано скоро стане това, ще го разделим...
              Alles in Ordnung

              Коментар


                #22
                Re: Форума расте...

                ivo098 написа:
                и мисля че е време да се направят подфоруми Bravo/Brava/Marea, Tempra, Tipo, Uno, Coupe... и т.н. вместо сегавния консултации, във всички големи форуми е така и е доста по-удобно според мене...
                Аз имам подобна идея, но не точно такава. Малко по-сложно е откъм реализация, ще трябва препрограмиране. Идеята е вместо отделни форуми за всеки модел, да има освен колона Тема и колона Модел където да се избира от "твърд" списък с модели. Така който се интересува само от Типо ще филтрира колоната модел само съобщенията които се отнасят за типо. Иначе хората първо не се сещат да напишат модела в темата, а по-лошото е че всеки може да го напише по различен начин (кирилица, латиница, грешно, вярно и т.н.) докато с фиксиран списък няма опасност от грешки, а също и ако полето е задължително няма да се пропуска.

                Коментар


                  #23
                  оффффф
                  mariobg написа:
                  pugsy написа:
                  а двигателите и консумативите за тях,ел.инсталацийте,запалителната уредбаи те ли са еднакви
                  Ще се заяждаме ли? Ако да виж ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!
                  щом го приемаш за заяжданеи правилта съм ги чел и не мисля ,че с поста съм ги нарушил

                  Коментар


                    #24
                    Може би е време да се предприеме някаква селекция за улеснение на потребителите, но тя в никакьв случай не трябва да бьде по модели! Ами само помислете: Един и сьщи мотор се монтира на почти всички модели, еднотипни са и скоростните кутии, спирачна с-ма, ходова част и окачване и така натататьк... Тогава какво значение има какьв е модела на Фиата? По-рационално би било едно разделение по вьзли на автомобила и то не повече от 4-5 теми! Така, че нека да разсьждаваме в тази посока!

                    Коментар


                      #25
                      Аз мисля, че hit-ko е прав и подкрепям неговото мнение, но по-добре е да се направи анкета щом има такива разногласия.
                      Bravo 1.6 16V '97

                      Коментар


                        #26
                        Това, че форума расте е супер. Скоро ще бъдем 1000 Твърдо съм против триенето на членове. Например аз нямах достъп до нета около 20 дни и дори не съм чел нищо, но сега си наваксвам. По повод подфорумите по модели съм против. Най много теми има в "консултации". Ето защо мисля, че много по удачно ще бъде ако темите в тази глава се разделят не по модели, а по специфичността на проблема - скоростна кутия, двигател, ел. инсталация и т. н., разбира се ако е възможно. Впрочем такава идея бях дал вече и Митко я беше одобрил но пишеше, че щяло да падне яка работа за админите...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #27
                          Именно, Митко. Пускайте гласуването по- бързо, че само на търсачка не става.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #28
                            От днес съм регистриран и си мисля, че наистина трябва да се направи разделение на моделите, все пак те не са малко, като как ще се разделят няма значение, за пример мисля че може да се види нашия форум, мисля си че за новорегистрирани като мен ще е по-добре, а и повечето хора четат форумите преди да купят кола също, или поне аз бях така (четох и този, защото са колебаех между 145 и Браво) и това ще ги направи доста по-организирани като цяло. Мене лично ме интересува Fiat Panda - всички модели включително и новата, ама нещо няма много инфо или аз не мога да намеря - търсачката показва 3 резултата А можете и да сложите и една Важна тема относно Ремонтите по различните коли - с цени и сервизи. Пак визирам нашия форум. Така човек ще може да се ориентира кое колко струма и къде се прави най.добре и т.н. Но за различните модели, защото инече ще стане невероятна машавица. Все пак потребителите във форума са доста повече от нашия.

                            Коментар


                              #29
                              От месец съм собственик на фИАТ и долу горе от тогава съм се регистрилал във форума ви.Не ми се е налагало да пиша но съм редовен посетител.Реших да пиша една вечер и се оказа ,че съм изтрит вероятно защото нямам мнения във форума.След кратка справка разбрах че това било за да не се натоварвала базата данни -стига бе, РЕНО имат точно два пъти по вече потребители и (не си трият потребителите) как така не им се натоварва базата....? Трябва ли всеки път да се регистрирам за да напиша нещо по което време аз реша или да пълня форума с глупости и безмислици периодически само и само да имам активност.Не искам да се превръщам като тези дето нямат и един болт завит самостоятелно, но много чели и слушали тук и там и после се изявяват като големи разбирачи, но това е обща болка на форумите. Мненията на хората които най много са в час с практиката си личат дори и да са любители.Мисля че не само аз съм се сблъсквал с това.Нека форума има повече потребители макар и помалко активни- лошо ли е?
                              TEMPRA 1.6 SX

                              Коментар


                                #30
                                според мен за сега така е добре ... мисля, че най-добре е да се направи такова разделяне, когато потребителите станат примерно 1500 / 100 активни (поне) ... тогава определено ще има смисъл,...но от друга страна ако се направи разделянето може би ще има доста нови потребители, понеже доста хора като видят някой сложен форум и въобще не влизат вътре ...аз примерно се регистрирах като имах проблем с чинкуечентото, но ако беше разделен нямаше да има чинкуеченто, а щеше да има примерно "други" ... и не се знае дали въобще щях да пиша ... най-добре е за сега да се остави така, а темата да се повдигне когато се насъберат още потребители ... това е моето мнение .

                                Коментар

                                Working...
                                X