Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео форумът хакнат!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pr_00f написа:
    Oooo тука имаш бая да поспаиш преди да ме настигнеш Скитаме се немили-недраги по другите форуми и досаждаме на хората.Я бързо ме правете туканка един мод- ще им резна канчето на спамерите Алфисти на бърза ръка
    Ако ще ти направя кеф, да пиша на Жоро да ти даде права за раздела, и без това никой не го наглежда.Малко на принципа: "Хапвайте, баби, и без това щях да го давам на прасето..."
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      Хихи - то в този раздел активноста е 15 мнения на година ( при нормални обстовтелства де )Тъкмо ги наплашихме спамерите
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        Плашенето на спамерите е мисия невъзможна Yellow_Flash_Colorz_PDT_42 питайте търтею
        Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

        Коментар


          части втора ръка.

          То ясно че поне още два дни няма да имаме форум, а сега да попитам накой знае ли дали колегата nikola nikolov от нашия форум има тема и тук, че ми трябва да го питам за нещо.
          Alfa Romeo 156 1,8 TS

          Коментар


            Re: части втора ръка.

            Novachev написа:
            То ясно че поне още два дни няма да имаме форум, а сега да попитам накой знае ли дали колегата nikola nikolov от нашия форум има тема и тук, че ми трябва да го питам за нещо.
            Дано това ти свърши работа http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=27003
            BMW E39 2.5I
            http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

            Коментар


              TaNo написа:
              Плашенето на спамерите е мисия невъзможна Yellow_Flash_Colorz_PDT_42 питайте търтею
              оня не мое спи ся сигурнобаси за 1 седмица ша изпусне има няма 100-тина поста до нова година тря префърли 10к ми се струве пруфе па ли ша началстваш и тука бе
              Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
              75 2.0 TS
              Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

              Коментар


                Ъм кой друг. Да виждаш други с ранг на професор.... мое и доцент, ама те се крият. А това цял професор, кък дън му дадеш права да наказва Другите от Алфа форума още не са се ориентирали къде е ТЕМАТА, за спам на воля. Мисля стана ракиено/бирено време та по случая Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар


                  phoenix написа:
                  Ъм кой друг. Да виждаш други с ранг на професор.... мое и доцент, ама те се крият. А това цял професор, кък дън му дадеш права да наказва Другите от Алфа форума още не са се ориентирали къде е ТЕМАТА, за спам на воля. Мисля стана ракиено/бирено време та по случая Yellow_Flash_Colorz_PDT_45
                  а знаят те ... я вари виж у бмв форума темата е 12 13 страници вече http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...c4f6fadfdaау някой е почистил :P :P
                  Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                  75 2.0 TS
                  Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                  Коментар


                    Е тука сте си по у дома, друго си е. Все пак рода сме Можеш да викнеш колегите от Алфа дето пишат в БМВ тука да си пишат спокойно... все пак тук сте на своя земя, а там не точно.
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      phoenix написа:
                      Е тука сте си по у дома, друго си е. Все пак рода сме Можеш да викнеш колегите от Алфа дето пишат в БМВ тука да си пишат спокойно... все пак тук сте на своя земя, а там не точно.
                      ма там е по-весело
                      Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
                      75 2.0 TS
                      Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

                      Коментар


                        Абе, ама и форума ни е като колите, мани... Все нещо има да се пипне и все е трудно да се намери кой да го пипне :P :P :Pа да спомена само, относно темата за хакерчето, че аз много от логове - млогове не разбирам, ама на гарата в перник пише "пред винкелО сички сме равни", та мога да помогна с друго ако няма по какъв друг начин да се спре тоя...

                        Коментар


                          Абе хора да не е станала инфекция и с БМВ форума, цяла сутрин не го утваря
                          Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                          Коментар


                            Eeee поне той си бачка
                            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                            Коментар


                              оФФ дано на оправят и алфа фурума....не че против фиат форума имам нещо...имам си и фиат и алфа тъй че и двата са ми еднакво любими....
                              Ritmo Forever " Alfa Romeo 1.6. TS 120 PS.

                              Коментар


                                Шо стана та не вечерахме ? Човек да не напусне страната за 4-5 дена и я оплескахме Идем си и к`во да видим - форумо хакнат , Емо (phoenix) се пропил -само бира му в главата тцтцтцтцтцтц Ема тука мародеро поне по лабав и ще си поспамим на воля че они нашите в Алфа форума само чекат да се обади човек :D
                                Alfa 164 2.0 T.S.
                                Fiat Punto 1.6 Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X