Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео форумът хакнат!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Супер - отивам за тоалетна хартия

    Коментар


      Ша кензаш ли
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        "Бате, ака ми се!"

        Коментар


          Spamer такъв.Ще ми паднеш ти в Алфа форума п.с. Свикнал съм да чувам ’Тате, ака ми се" хихиЕй сега ще ни порежат
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            просто ние потребителите искаме информация , не е нишо сложно да драснеш няколко реда и да кажеш , днес правихме това и това и не стана , вчера пихме бири и мислихме над вапроса , а утре , ако е рекъл господ може да работи - е тва искаме - и н ф о р м а ц и я
            Power Under Pressure

            Коментар


              WhitePower написа:
              просто ние потребителите искаме информация ...
              Ето това беше пуснато в Ланча-форума :" [/quote]Колеги,Поради технически причини достъпът до www.clubalfaromeo.com и www.alfaromeo-bg.com е временно преустановен. В момента се работи по възстановяване на връзката и отстраняване на повредите в сървъра. Очакване достъпът до сайта и форума да бъде възстановен до петък, 18.07.2008. Имаме основания да считаме, че знаем кой седи зад нерегламентирания достъп и данните са предадени на ГДБОП. Надяваме се да проявите разбиране и търпение.С уважение УС на КАРБето какво постнаха колегите от алфа форума в бмв форума "
              ALFA ROMEO 155 1.8 TS `94 SILVERSTONE LPG продадена
              ALFA ROMEO 155 1.9 TD `96 -на брат ми дизела
              146 1.6TS Junior '99

              Коментар


                Алфа форумът пак работи ! Благодаря за гостоприемството на пичовете от форума на ФИАТ !Желая им много безаварийни километри !То много арно това новото Браво бе Танасе :D
                Alfa Romeo 146 1.6 TS 01.97

                Коментар


                  BMW E39 2.5I
                  http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                  Коментар


                    Сектата отново в действие
                    Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                    Коментар


                      Voilaaaa нашият си форум работи Да благодарим на колегите от Фиат че ни изтърпяха и да си ходим pr_00f и компания да ни стегнат малко развързаните езици
                      Alfa 164 2.0 T.S.
                      Fiat Punto 1.6 Sporting

                      Коментар


                        Много ни беше приятно!Ей сега да си дочета темите и идвам да спамя при вас Само няма да ви кажа как ми е ника
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          ще те разпознаем на бързо
                          Fiat Punto 1.9 jtd '03 год.

                          Коментар


                            само дето аз не мога да си влезна с рега
                            алфа ромео 146ТД

                            Коментар


                              Коментар


                                reptli написа:
                                само дето аз не мога да си влезна с рега
                                Аз пък изобщо не мога да влезна, при мен не работи.Edit - тръгна :DОбаче не ми изкарва изображението с цифрите, необходими за регистрация, направете нещо по въпроса.

                                Коментар

                                Working...
                                X