Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам - Пластмасата дето държи касетофона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам - Пластмасата дето държи касетофона

    Купувам, курубата за браво дето държи касетофоните от обикновенните...Дано ме разбирате или кажете от кои магазин да си я купя! Че искам да си махна оригиналния касетофон!На ЛС приемам оферти!Благодаря предварително!Поздрави!

    #2
    Имаш лично

    Коментар


      #3
      kostadinov.n написа:
      Имаш лично
      не че нещо колега ама от теб тая пластмаса я чакам вече почти 6 месеца ако не и повече

      Коментар


        #4
        durex_a написа:
        kostadinov.n написа:
        Имаш лично
        не че нещо колега ама от теб тая пластмаса я чакам вече почти 6 месеца ако не и повече
        Колега нямам спомени кой точно си ,но няма начин да не съм ти предложил тази адаптерна рамка.Продавах два вида, възможно е да не си хареал тази която ми е останала.Прилагам ти снимка, ако ти хареса твоя е на синволичната цена от 7 лв. (като за последна бройка)
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          колега доста време чаках за рамка от другия моде п.с. а за този модел може да се намери май ако несе лъжа и на по символична цена успех с продажбатаКолега, ако имаш нещо да изясняваш с продавача - направи го на ЛС. И без това "висиш", ако искаш да си починеш от форума, кажи? Всеки спам-пост от тук нататък ще означава предупреждение за автора му.ogi28b

          Коментар


            #6
            И аз си търся тази пластмаса....Ако може да е запазена...П.С. И един въпрос... ще си купувам CD и ще ми трябва малко информация, какво ми е нужно освен тази декоративна пластмаса за да мога да подкарам новото CD на мястото на касетофона...Благодаря предварително
            99' Fiat Brava HSX 1.9JTD 105Hp -> 05' Fiat Croma 1.9 MJET 16v 150Hp

            Коментар


              #7
              Заповядайтеhttp://axm-auto.com/index2.php?brand...menkl=2&show=1

              Коментар

              Working...
              X