Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кюч-продадено,,,,,,,,,,,,,,, Продавам, Kenwood мулти-медия

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кюч-продадено,,,,,,,,,,,,,,, Продавам, Kenwood мулти-медия

    моля модератора да изтрие темата,Продадено

    #2
    коментар :D

    Коментар


      #3
      Колега,kewood-чето е супер,но е 2 din и просто няма фиат в който да стане.Освен в някой от новите модели с много побългаряване.Успех
      Фиат Браво 1.6 16V 103к.с. (на газ)
      Fiat Bravo 1.4 T Jet 120 bhp

      Коментар


        #4
        [quote="bravo2790"]Колега,kewood-чето е супер,но е 2 din и просто няма фиат в който да стане.Освен в някой от новите модели с много побългаряване.УспехКолега на скоро мой приятел си монтира,подобно само че Китайско в Фият Пунто 95г.и стана много добре,монтажа стана за не повече от един час.Мерси все пак.

        Коментар


          #5
          С достатъчно желание и сръчност, може и в жигула да си го сложи някой.Успех! Наистина си заслъжава за тези парички.
          4 бири и турбината да свири

          Коментар


            #6
            Всяко Стило е с 2Din, само че не се свързва с фабричните функции. Там май серииното MP3 е по-добро. Другото е точно това.Ъп и успех!
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              Колега,защо е на 50% цената му?Да няма някакъв дефект?Друго искам да те попитам бартер плеър+ добро заплащане от мен или искаш само кеш,пиши ми на лично!

              Got nos?

              Коментар


                #8
                sUkI написа:
                Колега,защо е на 50% цената му?Да няма някакъв дефект?Друго искам да те попитам бартер плеър+ добро заплащане от мен или искаш само кеш,пиши ми на лично!
                Двд то не е дефектно,цената е такава защото се продава спешно,КРИЗА Е ,но това не означава че ще го дам за без пари,А за бартери,приемам,стига да се договорим

                Коментар


                  #9
                  От вчера търся инфо...маха ли му се панела? За сега не съм си взел нещо подобно само заради това.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    GTipo написа:
                    От вчера търся инфо...маха ли му се панела? За сега не съм си взел нещо подобно само заради това.
                    Колега панела несе маха,но след като се монтира като хората(профелионално)седи все едно е фабрично сложено от производителя,за повече информация ,ме намери в скайпа didi7737

                    Коментар


                      #11
                      моля модератора да трие темата,ПРОДАДЕНО,С ЗДРАВЕ ДА СЕ ПОЛЗВА

                      Коментар

                      Working...
                      X