Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам глобулски очила Полароид, колекция 2008 --25 лв.--

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам глобулски очила Полароид, колекция 2008 --25 лв.--

    Колеги,очилата са чисто нови, извадени от промоционални пакети Глобул Б-Конект, пуснати миналата година. Очилата са в комплект с калъфка и съответните етикети по тях. Стъклата са черни.Мога да ги изпращам по цялата страна с наложен платеж от предпочитана от Вас куриерска фирма.Разполагам с ограничен брой комплекти.Нова цена на комплекта ---- 25 лв. !тел. за връзка - 0885 934 564е-майл: vasilpenov@abv.bgПрикачвам актуални снимки. Останаха няколко броя колеги, възползвайте се. Очилата са перфектни за цената си.
    Прикачени файлове
    lancia dedra 1.8 i.e. 1991

    #2
    хе хе мангалите ги разпродадоха по 10 лева лани, не че нещо ама не се надявай някои да се изръси 30 кинта за нещо което е било без пари преди година.
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Slavi_Lancia написа:
      хе хе мангалите ги разпродадоха по 10 лева лани, не че нещо ама не се надявай някои да се изръси 30 кинта за нещо което е било без пари преди година.
      Първо - мисля, че коментара ти колега е излишен спам. Второ - Точно защото вече не могат да се намерят тези очила аз ги предлагам на хора които искат да се сдобият и тази година с такива. И при положение, че на улицата обикновенни боклуци струват повече, защо да не си купиш очила, които са с гарантирано качество и в която и оптика да отидеш ще ти го потвърдят.А който има желание да се занимава с мангали, нека отиде и да си ги купи от тях за 10 лв. Аз нямам нищо против. Поздрави!
      lancia dedra 1.8 i.e. 1991

      Коментар


        #4
        lancia dedra 1.8 i.e. 1991

        Коментар


          #5
          аз предлагам да изчакаш още една година и да ги даваш по 50 кинта
          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

          Коментар

          Working...
          X