Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2бр нови ризи Пиер Карден 4XL - 30лв

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2бр нови ризи Пиер Карден 4XL - 30лв

    Продавам 2бр новри ризи Пиер Карден, размер 4XL, къс ръкав.Оказа се че съм се надценил - ризите са много големи.Аз съм 180см, 115кг трениращ човек.Имам доста ризи от тази марка, обаче 2XL, които са ми много малки и мислех че това е моя номер.Но се оказа че тези дето имам са слим фит, а новозакупените - регуляр фит...Идеални са за едър мъж, да кажем 130 кила.Материята е хубава.Цена 30лв за двете, пращам по куриер.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Аз съм 195 см. около 115 кг. с доволно бирено шкембе Дали ще ми паснат? И с какъв ръкав са, къс или дълъг ?
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      Яворе тези са моите ризи що си ми ги взел? :D Така като ме познаваш ако ми става ми ги пращай направо.

      Коментар


        #4
        Колега qnisZ, не те познавам и не знам колко голям си. Но имайте пред вид, че тези ризи ще да са наистина огромни. А и са регуляр фит. Като торби са...На Весо със сигурност ще са му големи. Засега! Ще трябва мнооого бири още да изпие...И са с къс ръкав. Явор не го ли е написал? Но и от снимките се вижда.Успех на бъдещия собственик!
        Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
        Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
        Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

        Коментар


          #5
          Лъче, небой се таман ще са му
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Не знам колко са големи но преди седмица в аутлета на магистрала тракия 89км. се видях у чудо! За първи път ми се случва да облека горнище на анцуг и да ми е до колената.

            Коментар


              #7
              Янко, сори, пуснах ги и в Продавалника и се продадоха за 2 часа...Ако знаех че ще ги искаш - щях да ти ги запазя - точно като за тебе бяха.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар

              Working...
              X