Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам нови машина за гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам нови машина за гуми

    Продавам машина за монтаж и демонтаж на гуми и машина за баланс на гуми.Машините са чисто нови,много добри!Цената и за двете машини е 3100лв. Тел. 0878903290Снимки тук http://***Модерирано***12. Забранено е да се публикуват линкове към други сайтове, освен ако не става въпрос за показване на снимков материал и спецификации. Строго се забранява публикуването на линкове и препратки към други обяви, базари, търгове и ценови листи!Темата е преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Объркал си раздела. Сложи коректно снимките в темата, иначе може да ти я изтрият с този външен линк.Причина за продажбата на машините ? Колко време е работено с тях, така като гледам на снимките май са употребявани вече.Защо ми се струва че цената им е твърде ниска? Снощи гледах точно такива машини за баланс и цените бяха към 10 000 лева. Сигурно има значение от марки и параметри!? Твоите какви са им параметрите, това може би е най важното за да се продаде една стока- Да я представиш на потенциалните купувачи както подобава
    Fiat Bravo '96 1.4 12v- 2.0 20V
    Във всеки звяр се крие капка милост. Във мен я няма - значи звяр не съм

    Коментар

    Working...
    X