Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам оригинална навигация за Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам оригинална навигация за Стило

    Навигацията е оригинална за Фиат Стило. Чете мп3, показва среден, моментен разход, оставащи километри, средна скорост. Работи перфектно. Цена 250 лв.
    Прикачени файлове
    Fiat Stilo 1.6 103 HP + Navi

    #2
    Аз, като съм с оригинано CD,и на мястото на него поставя това 6те ми тръгне ли всичко ок??
    Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

    Коментар


      #3
      Ще ми тръгнат ли всичките функцйй??
      Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

      Коментар


        #4
        krasimir_77 написа:
        Ще ми тръгнат ли всичките функцйй??
        Задължително към навито трябва да вървят антената с кабела ,който минава през целия таван и също така много важно нещо е оригиналната шина на която се захваща навито!!!Иначе навито без тези неща ..... не струва нищо!!!За свързването нито е лесно нито е трудно!

        Коментар


          #5
          Така,както казах съм с оригинално CD,антената си е от зад,и си отива до отпред,всичко си е ок,НО тук се споменава навигация която не ми трябва,аз си имам гарминче,въпроса ми е ще ми погазва ли разхода,радио и всичко ще си върви ли ОК,без навито?
          Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

          Коментар


            #6
            Ще ти работи само радио и CD

            Коментар


              #7
              нави

              Говорите пълни глупости. Навито ще си изпълнява абсолютно всички функции- разход, километри и тн. И аз бях с оригинално цд първо, след това с навито и абсолютно всичко си ми показваше. 100 % гаранция и не е само цд а чете мп3
              Fiat Stilo 1.6 103 HP + Navi

              Коментар


                #8
                телефон за връзка ?

                Коментар


                  #9
                  Продадена
                  Fiat Stilo 1.6 103 HP + Navi

                  Коментар

                  Working...
                  X